Листовий поліуретан

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Поліуретан листовий має широкий спектр застосування у будівельній сфері та промисловості. Його популярність обумовлена позитивними множинними характеристиками – щільністю, твердістю, інертністю до тиску та негативними факторами. У деяких випадках використання полімерних матеріалів доцільніше за метал. І не лише за ціною.

Застосування листових полімерів
Поліуретанові листи різної форми та розмірів використовуються у таких галузях:

  • Гірничорудна промисловость на лініях дроблення та транспортування порід та концентрату.
  • Хімічна галузьяк споруди внутрішніх ємностей, що контактують з агресивними середовищами (крім хлорної, азотної та фосфорної кислоти).
  • Ковальсько-штампувальні цеха. Поліуретанові плити використовують як преси різної товщини.
  • Побутовата  будівельна сфери – вироби придатні для ремонту підлог у ванних (протиковзна структура), конструкцій басейнів (інертні до вогкості та осередків цвілі), ущільнювачів для вікон та дверей.
  • Оздоблювальна – фасадні системи, фундаменти.
  • Автопромі. З полімерних листів виготовляють багажні відсіки, килимки та інші деталі.
  • Верстатобудування. Лист поліуретановий використовується як амортизаційні матеріали, що знижують вібрацію.

Поліуретанові листи Призначені для захисту деталей транспортного та технологічного обладнання від інтенсивного зношування абразивними сипучими продуктами, корозії, а також різного виду атмосферних, агресивних руйнівних впливів.
Застосовують для захисту поверхонь від стирання, ударних навантажень, як покриття, що амортизує, захисту від налипання і примерзання матеріалів.
Застосовуються для футерування самопливів, головок та приймальних шкарпеток норій, поворотних ділянок пневмотранспорту, коробів шнеків, підвісних бункерів, випускних бункерів зерносушарок, змішувачів, кульових млинів, приймальних лотків стрічкових транспортерів, проміжних бункерів, скіпів та іншого обладнання.

Можливості нашої компанії дозволяють виготовляти листи різних розмірів та товщин.

товщини від 3 до 200 мм
довжина до 6 м
Компанія Укрпромсервіс пропонує купити поліуретан листовий в Україні в потрібних обсягах для приватного та промислового будівництва, а також супутніх сфер за доступними цінами.
пористая резина