Гумові конвеєрні стрічки

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Замовити гумову конвеєрну стрічку в Україні – нагальна необхідність для підприємств гірничодобувної, металургійної та харчової сфери. Подібні вироби часто стають необхідними і в харчовій промисловості. Застосовуються також на сміттєпереробних, асфальтних та деревообробних заводах. Компанія «УКРПРОМСЕРВІС» реалізує продукцію власного виробництва, тому високі експлуатаційні характеристики та доступна вартість – гарантовані.

Для чого потрібно купити гумові конвеєрні стрічки на замовлення у Дніпрі?

Конвеєри застосовуються для транспортування сипучих, подрібнених на шматки та штучних вантажів. Вони є незамінними і в сільському господарстві – спеціалізоване обладнання допомагає пришвидшити процес навантаження зерна чи направлення його в точку призначення.

Для переміщення штучної продукції використовують здебільшого стрічки з гладкою поверхнею. Для сипучих вантажів передбачені трикутні, пірамідальні, ромбовидні рифлення. Якщо ж матеріал потрібно транспортувати під кутом 35 – 40 градусів, виробник пропонує моделі з перегородками на робочій поверхні.

Наші виробничі можливості дозволяють створювати різні конфігурації – знаючи ціль застосування, ви гарантовано підберете для себе оптимальний продукт.

Виготовлення конвеєрної стрічки: ціна в Дніпро та головні переваги

Гума є досить міцним та довговічним матеріалом. Вона гарно зарекомендувала себе в складних умовах: запилені та забруднені цехи, вологі приміщення, неопалювані склади тощо. Крім того, сировина має низку переваг:

  • Стійкість до корозії;
  • Міцність на розрив;
  • Антиковзькі властивості;
  • Простота догляду та обслуговування;
  • Непідвладність згубній дії агресивних хімікатів.

Купити гумову конвеєрну стрічку Дніпро вирішує і за її екологічність – навіть в контакті з харчовими продуктами вона не виділяє шкідливих речовин.

Як замовити виготовлення конвеєрної стрічки в Дніпрі?

Залиште свій номер в спеціальній формі на сайті – і ми обов’язково з вами зв’яжемося. Допоможемо вибрати саме той варіант, який вдовольнить потреби вашого виробництва. Гумові конвеєрні стрічки від виробника Дніпро та інші міста від нас отримують дуже швидко – навіть великі партії виготовляємо з неабиякою оперативністю.

Доставка – в усі регіони країни впродовж кількох днів.