Гумовий гернітовий шнур

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Гернітовий шнур ПРП-40 – це герметик нового покоління. Його використовують в будівництві для ущільнення стиків панелей і інших структурних елементів. Профіль пористий має дві важливі переваги – універсальність і простота використання. Компанія «Укрпромсервіс» пропонує гернітові шнури різної форми розрізу і діаметра. Ми самі є виробниками цієї продукції, тому можемо запропонувати кращу ціну в регіоні.

Який купити шнур гернітовий в Україні

Неправильний вибір діаметра шнура – це основна помилка багатьох новачків в будівництві. Крім того, є й інші особливості вибору:

  • Діаметр – дуже часто самі виробники рекомендують використовувати шнур того ж діаметру, що і шов, в який він монтується. Насправді шов повинен бути менше, наприклад, якщо шов має приблизно 30мм то для нього потрібно використовувати шнур 40 мм для забезпечення ущільнення і герметичності;
  • Закладка – глибина, на яку закладається шнур, має велике значення. Якщо матеріал виготовлення шнура не твердне, то закладати його потрібно глибше, оскільки буде необхідна ще зовнішня і фінішна обробка шва. Краще купити гернітовий пористий шнур на замовлення (Дніпро) з матеріалу, що твердне. Його не потрібно глибоко закладати і проводити фінішну обробку шва;
  • Щільність – чим нижче цей показник, тим шнур м’якше. Наприклад, якщо крім герметичності потрібно забезпечити ще й часткове гасіння вібрації, потрібно брати герніт з великою щільністю, від 600кг / на метр кубічний.

Купити гумовий гернітовий шнур оптом від виробника (Дніпро) можна в компанії «Укрпромсервіс». Ми гарантуємо якість і оптимальну ціну. Так як ми самі виробляємо цю продукцію, для нас не має значення обсяг партії. Чим він більший, тим нижче буде ціна одного метра.

Як замовити губчастий гумовий шнур: ціна (Дніпро)

На нашому сайті ви можете ознайомитися з усіма видами гернітів, які пропонує наше виробництво. Ми можемо запропонувати гумовий пористий шнур недорого (Дніпро), так як самі його виробляємо.

Продукцію нашої компанії купують в основному будівельні компанії для своїх об’єктів різного призначення. Герніт забезпечує повітряно-і волого непроникність в житлових і промисловий будівлях. Використовувати його можна як на стадії будівництва, так і при ремонті і відновленні стін, на яких утворилися тріщини і внаслідок цього порушилась герметичність.

Щоб зробити замовлення скористайтеся формою зворотного зв’язку або зателефонуйте нашим менеджерам. Від них ви можете отримати будь-яку додаткову інформацію.