Сайлентблок поліуретановий

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Сайлентблок поліуретановий

Сайлентбло́к або гумометале́вий шарні́р — деталь машин чи механізмів, що належить до класу віброізоляторів і використовується для ізоляції вібраційних коливань та гасіння ударних навантажень.

Сайлентблок – це різновид гумових шарнірів. Являють собою пару сталевих втулок, між якими розміщена вставка – гумова або поліуретанова. Сайлентблоки служать для з’єднання деталей підвіски. За рахунок пружних вставок між сталевими втулками під час руху гасяться коливання, що передаються від нерівностей доріг до вузлів ходової частини. На ці шарніри припадають найважчі навантаження, так як вони повинні протистояти деформації, які отримує підвіска автомобіля.

Сайлентблоки бувають:

  • сайлентблоки передні – служать для кріплення важелів, стабілізатора поперечної стійкості, реактивних штанг;
  • задні сайлентблоки – необхідні для установки штанг в задній підвісці.

При експлуатації авто сайлентблоки відчувають величезні навантаження, тому за їх станом потрібно стежити, замінюючи по необхідності зношені сайлентблоки на нові. Бажано перевіряти стан сайлентблоків кожні 50 тисяч кілометрів пробігу. Для визначення стану гумовометалевих шарнірів підвіски потрібно вивісити по черзі передню і задню частини авто, перевірити важелі на предмет люфту і провести візуальний огляд сайлентблоків. При цьому уважно огляньте гумову вкладку сайлентблока: якщо на ній з’явилися тріщини або відшарування, то сайлентблок підлягає обов’язковій заміні.

Ми виготовляємо Сайлентблоки з поліуретану високої якості, завдяки чому вони покращують поведінку машини на дорозі, знижують деформації в деталях підвіски, краще поглинають удари, вібрацію, знижують рівень шуму ходової в порівнянні з гумою. Також термін служби таких вставок в кілька разів більше, ніж у каучукових.

Співпраця з ТОВ НВО «Укрпромсервіс» забезпечить вам гарантовано високу якість виробів та послуг. Виробничі потужності нашого підприємства дозволяють виготовляти продукцію будь-яких форм та розмірів в стислі терміни. Маючи досвід роботи з підприємствами різного напряму та масштабу, ми надамо вам кваліфіковану консультацію з урахуванням особливостей вашого виробництва та виготовимо як типові, так і нестандартні вироби та обладнання.
Цінова політика ТОВ НВО «Укрпромсервіс» передбачає знижки для своїх Замовників, тож працювати з нами не лише приємно, а й вигідно.