Відновлення покриття роликів та коліс

Одним із затребуваних видів нашої роботи є відновлення покриття роликів та коліс, а також ковзанок для різного виду виробничого обладнання та внутрішньозаводського транспорту, що працює в умовах важких механічних навантажень.
восстановление покрытия роликов и колес

Компанія Укрпромсервіс – виробниче підприємство, що спеціалізується виготовленням поліуретанових виробів методом вільного лиття в технологічні форми. Технічна оснащеність та потенціал компанії дозволяють виробляти до 15 тонн поліуретанових виробів щомісяця, для підприємств різних галузей промисловості та сільського господарства.

Наявність конструкторського та технічного відділів дає можливість нашому підприємству вирішувати поставлені перед ним завдання з виготовлення виробів, що запитуються, не тільки за затвердженими індивідуальними кресленнями Замовника, але й за технічним завданням з необхідністю обліку середовища експлуатації, умов навантажень, а також багатьох інших факторів, що впливають на підбір необхідного. матеріалу для виготовлення.

Відновлення покриття роликів та коліс виконується швидше, ніж замовлення нової деталі на заводі. До того ж, такий ремонт економічно вигідний. Після футерування поліуретаном вали та колеса можуть відчувати високі навантаження. У процесі роботи матеріал поглинатиме удари та вібрації.

Деталь при відновленні проходить повний спектр обробки, а саме:

очищення колеса від старого поліуретану;
проведення піскоструминних робіт;
заливка поліуретаном колеса;
застигання поліуретану, враховуючи всі допустимі параметри (температура, навколишнє середовище тощо)
видалення зайвого поліуретану та формування необхідного розміру колеса.

Переваги поліуретанового покриття:

стійко до стирання, налипання, ударних навантажень та нерівностей поверхні;
має відмінну адгезію з металом, за рахунок чого не злітає з диска;
відмінно витримує динамічні навантаження, отже при підвищених навантаженнях поліуретанове покриття повертається у початкову форму з мінімальною залишковою деформацією

Для того, щоб зробити замовлення або отримати консультацію, заповніть будь ласка форму: