Поліуретанові вали

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Поліуретанові вали – це вироби циліндричної форми, основою яких є металевий стрижень. Використання для створення поліуретану забезпечує цим виробам підвищені експлуатаційні характеристики.

Переваги валів з поліуретану

  • стійкість до дії високих температур;
  • стійкість до впливу хімічно агресивних речовин – нафтопродуктів, кислот, лугів тощо;
  • не подверженность разрушительному влиянию морозов.

Крім цього, вали з поліуретану не схильні до розсихання і розтріскування.

Сучасні поліуретанові вали від УкрПромСервіс

Ми займаємося виготовленням валів із поліуретану. У нас в асортименті є вироби різного розміру – довжини та діаметру. Окрім цього, наша компанія здійснює відновлення поліуретанового покриття на валах. Це забезпечує можливість будь-якому замовнику зекономити кошти та не купувати новий виріб.

Ми пропонуємо вироби, призначені для використання у різних сферах економіки. У нас покупець знайде товари, які ідеально підходять для паперової, поліграфічної, текстильної, металообробної, харчової промисловості. У нас можна придбати поліуретанові вали для конвеєрних ліній, що використовуються для переміщення різних цінностей – товарних та сировинних у межах одного цеху, виробництва чи приміщення.

Пропоновані нами поліуретанові вали мають такі переваги:

  1. Міцність – вони стійкі до різних видів зносу та впливу різних факторів навколишнього середовища;
  2. Пружність – вона створює статичну напругу необхідну забезпечення функціонування конвеєрної стрічки.