Силіконова листова гума

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Силіконова листова гума отримала широке застосування в різних галузях народного господарства: машинобудуванні, радіоелектроніці та електротехніці, в кабельній і харчовій промисловості, в медицині та ін.

Листова силіконова гума

Гума силіконова застосовується як матеріал для ізоляції та ущільнення у важкодоступних місцях та умовах, за яких неможливо використовувати еластомери. З силіконових пластин виготовляють прокладки, кільця ущільнювачів, манжети, які запобігають тертю металевих поверхонь і сприймають одиночні ударні навантаження. Володіючи високими противібраційними та демпфуючими характеристиками, силіконові пластини використовуються як діелектрики в електроприладах.

Оскільки силіконова гума не токсична, то з силіконових пластин дозволено виготовляти деталі для застосування в устаткуванні для харчової, кондитерської, хлібопекарської та м’ясомолочної промисловості.

Широку сферу застосування силіконові гуми отримали завдяки своїм унікальним властивостям:

  • Збереження характеристик у великому інтервалі температур від -350 до +2500.
  • Висока стійкість до морської та прісної води.
  • Відсутня взаємодія з фенолами, солями, спиртами, слабкими лугами та кислотами, перекисом водню, оліями.
  • Стійка поведінка у вакуумному, озоновому, радіаційному середовищах.
  • Не реагує на дію електричної корони та електрополя
  • Фізично інертна та не токсична
  • Високі коефіцієнти міцності та зносостійкості

На вигляд силіконова гума нагадує звичайну натуральну або синтетичну гуму. Силіконова пластина має форму білого або прозорого листа, що має товщину від 1 до 60 мм та в рулонах з розмірами: товщина-0,2-25 мм; ширина – до 1600 мм; довжина – до 30 000мм. За потребою пластини може бути різних кольорів.

Де придбати силіконові пластини?

Замовити та купити силіконову гуму та інші вироби із силіконової гуми можна у ТОВ НВО Укрпромсервіс, що займається її виготовленням. У штаті компанії працюють кваліфіковані спеціалісти, виробниче обладнання постійно оновлюється. Завдяки цьому є можливість реалізувати свою продукцію за прийнятними цінами.

Компанія пропонує силіконові пластини стандартних розмірів, можливі інші параметри за бажанням замовника. Співпрацюючи з нашою компанією, ви станете споживачем якісної продукції виробленої з дотриманням сучасних прогресивних технологій.