Футерування барабанів та валів

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Забезпечимо гумове футерування – ціна в Україні в нашій компанії є максимально вигідною. «УкрПромСервіс» багато років спеціалізується на виготовленні та монтажі захисного покриття на різні запчастини промислових агрегатів. Працюємо як стаціонарно, так і на території клієнтів. Швидкість, якість, надійність та довговічність продукції – головні принципи нашої діяльності. Застосовуємо самостійно виготовлену сировину, або закупаємо матеріали у перевірених продавців.

Футерування барабанів замовити в Дніпрі: методи та їх особливості

Забезпечуємо нанесення гуми такими способами:

  • Футерування барабанів методом гарячої вулканізації – для цього необхідно привезти металічні компоненти до нас;
  • Холодна вулканізація – процес, який реалізуємо з виїздом на об’єкт замовника. Це дуже зручно за умови великих обсягів.

За допомогою нанесення захисту деталі отримують зносостійкість, гарне зчеплення конвеєрної стрічки з привідною конструкцією барабану. Їм не шкодять агресивні хімічні речовини. Попереджається виникнення корозії та мінімізується ризик механічних пошкоджень навіть у разі надмірних навантажень.

Як замовити футерування валів в Україні?

Десятирічний досвід дозволяє нам ефективно очищати, готувати та здійснювати механічну обробку складових обладнання. Спеціальні прилади сприяють жорсткому контролю дотримання стандартів. Ребристі футерування замовити в Україні можна на нашому сайті чи по телефону. Розрахуємо вартість за запитом клієнта, залучимо висококваліфікованих експертів та надамо функціональні й надійні футерувальні пластини – гумові або з керамічною вставкою.

Чому у нас варто купити гумове футерування, Дніпро?

Перевагами співпраці з нами є:

  • Відповідність продукції світовим нормам;
  • Гарантія посилення зносостійкості машин та тривалого терміну служби;
  • Доступні ціни;
  • Дієве втручання та консультації професіоналів;
  • Оперативне виконання;
  • Відповідальність за результат.

Ми не маємо на меті феєричні прибутки – команді важливо задовольнити замовника для його повторного і неодноразового звернення в майбутньому. Відстежуємо інновації та постійно покращуємо роботу на всіх етапах. Вам не потрібно штудіювати технічну літературу, щоб зрозуміти всі тонкощі процесу – втілюємо проекти під ключ і гарантуємо висококласний продукт!