Обгумовування деталей

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Надаємо послугу обгумовування металу у Дніпрі за доступну вартість. Застосовуємо виключно якісну сировину для покриття гумою різноманітних деталей для промислових агрегатів. Гумовий захист робить елементи обладнання стійким до механічних пошкоджень, хімічних агресивних речовин, корозії. Крім того, машини можуть працювати в будь-яких умовах – при низьких температурах, підвищеній вологості тощо. На третину знижується рівень шуму в процесі експлуатації.

Як замовити обгумовування деталей в Україні: обов’язкові кроки

«УкрПромСервіс» максимально спростив алгоритм подання заявки: запиту на розрахунок необхідних для реалізації капіталовкладень та безкоштовні консультації професіоналів. Отже, отримати готовий продукт можна максимально швидко – не потрібно витрачати масу часу на узгодження, оскільки все налагоджено таким чином, що у клієнта абсолютно немає потреби турбуватися про тонкощі.

На обгумовування металу ціна в Україні у нас мінімальна – в хід іде власна сира сировина, яку виготовляємо з дотриманням всіх стандартів.

Потрібно замовити обгумовування, Дніпро? – Гарантуємо сучасний підхід

Наше підприємство обгумовує металеві запчастини всіма доступними способами:

  • Холодна вулканізація;
  • Гаряча вулканізація;
  • Фіксування пластин за допомогою болтів.

Наносимо гумовий захист на ролики, також можна отримати обгумовування валів від виробника в Україні. Нашими послугами користуються підприємства хімічної, поліграфічної, гірничо-збагачувальної, металургійної галузей.

Обгумовування барабанів: ціна в Україні та особливості

Найбільш довговічний результат можливий тільки в разі проведення робіт на нашому заводі. Але бригада може обгумувати елементи й на вашому об’єкті. Виїзд на цех замовника коштує недорого, оплатити його можуть навіть підприємства, що перебувають на стадії становлення і розвитку.

Гарантуємо:

  • Втілення проєктів будь-якої складності;
  • Покращення експлуатаційних характеристик механізмів;
  • Залучення експертів;
  • Сировину на основі імпортного каучуку;
  • Дотримання норм на всіх етапах.

Маємо низку позитивних відгуків від представників крупного та дрібного бізнесу. Відстежуємо інновації, спостерігаємо за зміною попиту, вдосконалюємо сервіс, обслуговуємо без заперечень і чекаємо на вас!