Силіконові прокладки

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Силіконові прокладки використовуються повсюдно для ущільнення будь-яких сполучних деталей, забезпечуючи герметичні з’єднання, що перешкоджають виходу/входу двох середовищ. Застосовуються в різних сферах, мають численні переваги, серед яких невисока вартість.

Виготовлення силіконових прокладок

Компанія Укрпромсервіс використовує у роботі якісні складові хімічного складу виробів та високоточне обладнання, що дозволяє отримати надійний результат у подальшій експлуатації. А саме:

  • Використання силікону різної хімічно-, термо- та морозостійкості дозволяє зміцнити механізм, що перебувають у прямому контакті з нестабільними середовищами – клімат, розчини, жорсткі або лужні рідини.
  • Еластичність силікону залежить від особливого складу змішуваних хімікатів. Різні пропорції дозволяють отримати м’який матеріал, або має необхідну жорсткість.

Прокладка силіконова виготовляється методом прямокутного перерізу на відповідному устаткуванні, що дозволяє використовувати її в декоративному оздобленні – рівні грані не порушують виду конструкції.

Структура силіконової прокладки рівносильна надійному герметику. Тому її часто використовують у конструкціях запірної арматури, сантехніці, перехідних мережах. Купити виріб за ціною виробника, отже, забезпечити комунікації чи інші структури надійним та дешевим комплектуючим.

Монтаж будь-якого виду обладнання передбачає надійну герметизацію вузлів та переходів, щільне прилягання деталей, що забезпечує спеціальний гумотехнічний виріб. Виготовляються ущільнювачі з різних матеріалів, у тому числі з силікону, який має необхідні експлуатаційні якості та відповідає жорстким вимогам. Його властивості сприяють тому, що прокладки сантехнічні силіконові мають попит. Їх використовують при встановленні труб водопровідної, каналізаційної або опалювальної системи, трубопровідної мережі. Кільця ущільнювачів стають частиною інженерних споруд і пристроїв.

Завдяки їхній універсальності, прокладки з силікону недорого застосовуються в будь-яких сферах людської діяльності. Вироби стійкі до дії агресивного середовища, тому добре переносять контакт із лужними, спиртовими, кислотними, сольовими розчинами. З їх допомогою усуваються зазори в пристроях механізмів та агрегатів, де вплив високої температури не дозволяє застосовувати ущільнювачі з інших менш стійких матеріалів. Не токсичність силікону дозволяє його використовувати у харчовій промисловості, на обладнаннях, де йде запаювання пакетів.

Прокладки силіконові для сантехніки – їх властивості та характеристики

  • Стійкість до дії кисню, перекису водню, киплячої води.
  • Висока термостійкість, що робить ущільнювачі із силікону доречними у тепловому обладнанні, системах опалення.
  • Тривалий термін служби та відмінна зносостійкість виробів, несприйнятливих до механічних пошкоджень.
  • Якщо силіконові прокладки для труб купити у Дніпрі, виявиться їх надійна робота в умовах радіації, вакууму, електричного поля.
  • Показники виробу, його форма, щільність, розміри та властивості не змінюються під впливом повітряних мас, підвищеної вологості чи ультрафіолетового випромінювання.
  • Ущільнювач забезпечить якісне зчеплення із поверхнею.
  • Міцність, еластичність, високий рівень об’ємного опору.

Купити силіконові прокладки в Україні

Виготовленням виробів у будь-яких розмірах та конфігураціях займається компанія «Укрпромсервіс», на сайті якої можна придбати за розумною ціною потрібну партію продукції. Якщо ви шукаєте, де швидко та вигідно замовити силіконові прокладки Дніпро, звертайтесь до менеджера компанії-виробника, щоб уточнити в телефонному режимі усі деталі.