Виготовлення гуми

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Виготовлення деталей з гуми в Україні – актуальна послуга, яку можуть забезпечити далеко не всі заводи. Компанія «УКРПРОСЕРВІС» має багаторічний досвід роботи в галузі. Наші спеціалісти знають, як правильно підготувати сировину та відлити вироби навіть складної форми. Процес створення гуми є досить трудоємким, він включає в себе низку стадій та вимагає як зусиль спеціалістів, так і висококласного обладнання.

З чого розпочинається виробництво гумових деталей в Дніпрі?

Роботу зазвичай розпочинають з підготовки гумової суміші. Чітко підібрані компоненти, серед яких обов’язково присутній каучук, змішуються згідно відповідної рецептури. Інші складові призначені для надання готовому продукту міцності та стійкості до стирань.

Найчастіше в суміші додаються:

  • Прискорювачі та активатори (від свинцевих білил та глету до оксиду магнію, оксиду цинку, стеаринової кислоти;
  • Пом’якшувачі – в більшості випадків це рослинна або парафінова олія, але часто застосовуються смола хвойних, стеаринова та олеїнова кислоти;
  • Наповнювачі – додають унікальних властивостей та зносостійкості каучуку (окис цинку, карбонат магнію тощо);
  • Антиоксиданти та речовини, що сповільнюють старіння продукції;
  • Пігменти – надають колір готовим елементам з гуми.

Виготовлення виробів із гуми на замовлення, Дніпро: подальші кроки

Наступним після приготування сировини кроком є підготовка до вулканізації. Вона поєднує каландрування та екструзію. На першому етапі суміш розкачують в листи, на другому – формують готові вироби.

На завершення процесу суміш, розлиту у форми з металу, піддають впливу температури та тиску. Як вулканізуючі речовини використовують сірку, селен або тіурам.

Вартість виготовлення гуми в Дніпрі залежить від застосованих в роботі матеріалів та їх відсоткового співвідношення. Але купувати у нас завжди вигідніше – продаємо товари безпосередньо з заводу, без націнок на послуги посередників.

Кому вигідно замовити виготовлення деталей з гуми в Дніпрі?

Виготовлення деталей з гуми від виробника в Дніпрі – нагальна потреба для промислових підприємств, аграрного сектору, підприємств з виготовлення автомобілів, харчової, хімічної, фармацевтичної галузей. Наші клієнти – це і великі корпорації, і підприємці-початківці.

Замовити виготовлення виробів із гуми на замовлення Дніпро має можливість з будь-якими параметрами, можливе створення за індивідуальними кресленнями та ескізами.

Зв’язатися з нами можна по телефону, вказаному на сайті. Також надаємо можливість скористатися зворотнім дзвінком – введіть свій номер в спеціальне поле і ми обов’язково перетелефонуємо.