Діелектричний килимок

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Діелектричні килимки (діелектричні мати) – це спеціальні гумові пластини, які захищають людину від потенційної можливості ураження електричним струмом. Найчастіше гумові діелектричні килимки застосовують у різних електроустановках і, по суті, є діелектричною (захисною) основою. Іншими словами, вони можуть використовуватися в приміщеннях як спеціальна ізолююча підставка.

Діелектричні килимки купити потрібно в обов’язковому порядку для приміщень, в яких виникає небезпека впливу струмопровідних елементів, при обслуговуванні такого електрообладнання, як щити, збирання, кільця, щіткові апарати, генератори, електродвигуни, випробувальні стенди. Килимок потрібно використовувати у закритих сухих приміщеннях. Заборонено експлуатацію виробу на відкритому повітрі у сиру погоду.

Технічні характеристики:

розмір – 750х750х6мм
випробувальна напруга – 20 кВ при 50 Гц;
номінальна напруга – 1000 В при 50 Гц;
максимальна щільність струму витоку – 160 мА/м2;
міцність гуми (електрична) – максимум 10 кВ/мм;
суміш для виготовлення килимка сертифікована органами охорони здоров’я.
Максимальний термін зберігання килимка – 3 роки