Притиски насіння

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Компанія Укрпромсервіс виготовляє притиск насіння (китони, чистики) з поліуретану для внесення рідких добрив на сівалку.

Принцип дії притисків насіння

Коли насіння потрапляє на стінки борозни, воно зрештою виявляється на різних глибинах і з недостатнім контактом із ґрунтом, тому проростає хаотично як наслідки, урожай страждає.
Забезпечення постійної глибини висіву – це одне з першочергових завдань сівалки. Навіть добре відрегульовані сівалки зберігають розкид у посівній глибині в 1-2 см. Даний притиск насіння просто і надійно забезпечує 2 мм точність по глибині висіву. Поліуретановий притиск насіння дозволяє розташовувати насіння точно на певній глибині, до того ж забезпечує щільний контакт насіння з ґрунтом.

Наш виріб виготовлений із зносостійкого поліуретану з постійною притискною силою на вигин. Поліуретанова направляюча простягається до самого дна борозни, вона направляє насіння, що вилітає з насіннєвої трубки, і точно притискає їх до самого дна V-подібної борозни. Він має правильну форму у перерізі, щоб не допустити ущільнення ґрунту або обвалення стінок борозни. Таким чином, воно дбайливо фіксує насіння на потрібній глибині та створює надійний контакт насіння з ґрунтом. Вони існують із трубкою для внесення рідких добрив. Встановивши наконечник на сівалку, Ви зрозумієте, що геніальне все просто. Ви отримуєте збільшення врожаю, не роблячи великих витрат

Чому купити поліуретанові притиски насіння вигідо?

Матеріал дуже важко розірвати, тому навіть великі фізичні навантаження йому не страшні. Він не потребує особливого та кропіткого догляду, оскільки не збирає на собі пил та бруд. Абсолютно непідвладний грибкам та плісняві.

Надійність конструкцій з використанням поліуретану витримує конкуренцію з гумою та іншими варіантами. А замовити притиски насіння  з поліуретану від виробника Дніпро можна недорого – в разі оптової закупки вартість суттєво знижується.

Щоб замовити продукцію  оптом необхідно  зробити всього один клік – замовте дзвінок спеціаліста і оформіть заявку максимально швидко. Достатньо вписати свій номер телефону в спеціальне віконечко – а все інше ми візьмемо на себе. Допоможемо з вибором і розрахунками. Забезпечимо відвантаження та відправлення за вказаною адресою.