Силіконові вироби

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Вироби із силікону незамінні в сучасному світі. Силіконові вироби фізіологічні, інертні та нетоксичні, так що їх з великим задоволенням застосовують у медицині та харчовій індустрії. Величезна їх перевага – силіконові вироби на замовлення можна використовувати з медичною метою кілька разів, просто стерилізуючи після кожної процедури.

Переваги силіконових виробів:

  • зберігають свою працездатність у найширшому діапазоні температур (від -60 до +200 градусів Цельсія);
  • стійкі до дії озону, води, спиртів, мінеральних олій та палива;
  • несприйнятливі до радіації, ультрафіолету, електричних полів та розрядів.

Технологія виготовлення

Виготовлення виробів із силікону – непростий високотехнологічний процес, однак у компанії “Укрпромсервіс” працюють майстри своєї справи, які готові надати якісні силіконові вироби за доступними цінами.

Наша компанія виготовляє практично всі види силіконових виробів. Вся продукція “Укрпромсервісу” на 100% відповідає чинним стандартам ГОСТ. Замовники мають можливість вибрати вироби із силікону на замовлення, які будуть зроблені для них із імпортної або вітчизняної силіконової гуми. “Укрпромсервіс” має багаторічний досвід роботи у сфері виробництва та реалізації ГТВ. Доказом найвищої якості нашої продукції є численні партнерські угоди із найбільшими фірмами України.

Виробництво виробів із силікону – та промислова галузь, в якій наша компанія без зазріння совісті може назвати себе лідером. Ми гарантуємо індивідуальний похід до кожного клієнта, чудову якість нашого товару, професійний рівень обслуговування та приємні для замовників ціни.