Відбійники

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

причальні відбійникиПричальні відбійники (кранці) використовуються в усьому світі як амортизаційні пристрої, що виступають в акваторію і захищають стінки причалу або пірсу, а також корпус судна при швартовці або якірній стоянці.

Розташовуватися відбійні причальні пристрої можуть по-різному: горизонтально або вертикально, в один або два ряди, жорстко закріплені або знімні. Це залежить від виду морського чи річкового транспортного засобу, структури самого причалу, можливості швартування та інших умов.

Види причальних відбійників
На заводі Укрпромсервіс відбійні бруси виготовляються неформовим способом, що гарантує їхню внутрішню структурну рівномірність, підвищує якість виробів та термін експлуатації. Модельний ряд продукції, що випускається на підприємстві, включає наступні види причальних відбійників:

– циліндричні – прості в монтажі, перевірені часом універсальні моделі, що ідеально підходять для стаціонарних причалів;

– арочні пристрої, що відрізняються надзвичайною міцністю та стійкістю до поздовжніх навантажень, які існують у трьох модифікаціях: SV, SX, SH, що відрізняються шириною контактної поверхні;

– Конічні, що забезпечують хорошу стійкість при значних кутах стиснення та міцність при деформації зсуву;

– Морські плити, що розміщуються по всій довжині причалу і витримують мінімальну відстань від корабля до місця швартування;

– Зсувні, що витримують величезні силові навантаження, що використовуються для захисту понтонних з’єднань, мостів.

Геометричні розміри відбійників можуть бути виконані відповідно до вимог замовника. Крім того, фахівці компанії можуть надати висококваліфіковану консультацію, щоб обрати оптимальний причальний відбійник, що відповідає цілям та специфіці роботи споживача.