Послуги

ТОВ НВО «Укрпромсервіс» спеціалізується на виробництві та реалізації широкого асортименту затребуваних гумотехнічних виробів.

Успішний десятирічний досвід роботи дозволив нам стати провідним вітчизняним підприємством у цій галузі. Найкраще підтверджують високу якість наших виробів багаторічні взаємовигідні партнерські відносини із найбільшими компаніями України. Серед них – представники машинобудівних, металургійних, гірничодобувних, сільськогосподарських, харчових та інших підприємств.


Наша діяльність не обмежується лише виробництвом якісної гумової продукції технічного призначення (включаючи футерувальні, формові та неформові вироби, а також сиру гуму) та промислових клейових складів, які ми представляємо у великій різноманітності.

Наявність потужної виробничої бази та штату висококласних підготовлених фахівців, які постійно оновлюються, освоїли передові технології та чудово обізнані про потреби сучасних виробництв, дозволяє нам надавати своїм Клієнтам також такі послуги:

гумування (обгумування) металу, включаючи вали, барабани, ролики та інші металеві деталі. Залежно від особливостей застосування обладнання може бути здійснене гаряче або холодне кріплення – як у наших виробничих цехах, так і на території замовника;
стикування конвеєрних стрічок – механічним способом або методом холодної та гарячої вулканізації;

Співпраця з ТОВ НВО «Укрпромсервіс» забезпечить вам гарантовано високу якість виробів та послуг. Маючи досвід роботи з підприємствами різного напряму та масштабу, ми надамо вам кваліфіковану консультацію з урахуванням особливостей вашого виробництва та виготовимо як типові, так і нестандартні вироби та обладнання.
Цінова політика ТОВ НВО «Укрпромсервіс» передбачає знижки для своїх Замовників, тож працювати з нами не лише приємно, а й вигідно.