Шнур гумовий МБС

Шнур гумовий МБС і ТМКЩ відіграють роль ущільнювачів у різних агрегатах з пневматичною і гідравлічною дією, а також у масляних і паливних системах. Вироби цих типів можуть мати круглий і прямокутний перетин, згідно з ГОСТ, вони розраховані на тиск робочої рідини або газу до 0,5-1 МПа залежно від групи. Крім того, термостійкі шнури можуть використовуватися як запобіжники порожнин різних агрегатів від проникнення дрібного сміття і пилу. Ще одне завдання, яке вони вирішують – зниження тертя металевих деталей обладнання між собою.
Маслобензостійкий шнур є незамінною деталлю в автомобілебудуванні та інших галузях виробництва, в яких задіяні бензин та олія. Головними перевагами такого виду шнура є його висока якість, мінімально можлива ціна, захист металевих частин від засмічень, довготривалість використання та, звичайно, цей товар повністю відповідає ДСТУ, а також побажанням клієнта.

Види шнурів:
кислотолугостійкі;
стійкі до високих температур (термостійкий ущільнювальний шнур);
розраховані на використання за низьких температур;
выдерживающие контакт с маслом и бензином (шнур гумовий МБС).
Щоб обрати виріб, необхідно знати, з якою робочою середою він буде контактувати та мати точне уявлення о температурі оточуючого середовища та фізичних умовах.

Універсальний варіант — шнур гумовий ТМКЩ, стійкий до кислот (за виключенням вуглекислої та азотної), лугів, бензину та масла.

Шнур термостійкий витримує температуру від -300 до +450С, зберігає початкові властивості при контакті не тільки з горяою парою, та повітрям, але і з азотом та інертними газами.

Кислото-, луго- и термостійкі ущільнювальні шнури, які ви знайдете на нашому сайті, мають приємну вартість та реалізуються з доставкою по Україні та за кордон

шнур гумовий мбс

Виготовляємо під замовлення від 30 кг продукції