Ущільнення клапана

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Надійною будь-яка система вагона може бути тільки при використанні якісних ущільнень, наприклад, для гідравлічних або пневматичних клапанів. Це круглі формою гумові кільця, які прокладаються або надягають на фітинги.

У системах, які працюють під високим тиском та в’язким середовищем – подібні ущільнення просто ідеальні. При цьому вони можуть бути як гумовими, і силіконовими. Багато показників кілець залежить від типу використаного їхнього виробництва матеріалів, його властивостей.

Особливості ущільнювальних кілець

Від якості роботи всіх агрегатів залізничного складу безпосередньо залежить безпека пасажирів і вантажу, що транспортується. Саме тому для вагонобудівної галузі застосовується особлива гума та непростий силікон.

Вони здатні витримувати просто колосальні температури та тиску понад 100 МПа, але все ж таки з часом і такі вироби зношуються. Єдиним виходом із ситуації може стати лише їхня заміна.

Залежно від типу конструкції обладнання, де потрібне якісне ущільнення, розрізняють різні види матеріалів та їх форми. Наприклад, ущільнення можуть бути квадратними, прямокутними, а можуть бути круглими. У цій сфері використовується багато видів вузлів, що відрізняються між собою різними характеристиками, але при цьому є високоякісними і надійними.

Як матеріал для виробництва ущільнень може бути:

гума;
силікон;
пароніт та інші.