Силіконові шланги та трубки медичні

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Трубка силіконова від виробника Укрпромсервіс активно використовується не тільки для потреб охорони здоров’я. Крім того, що вона необхідна для з’єднання пацієнта з життєво важливими апаратами, такий полімерний продукт використовують у виготовленні домашнього алкоголю. Українська компанія Укрпромсервіс пропонує оптовим та роздрібним покупцям ознайомитись з асортиментом виробника.

Переваги та властивості медичного силікону

Популярність використання полімерного шланга, обумовлена ​​перевагами матеріалу:

Екологічна чистота та хімічна інертність. Тобто медичний силіконовий шланг є практично універсальним виріб. Його використовують у винокурному бізнесі, враховуючи агресивний склад алкоголю.
Удароміцність та еластичність. Звідси максимальна довговічність. На відміну від гумових трубок, медичні силіконові трубки експлуатуються довше в 2-3 рази.
Інертність до зовнішнього середовища – перепади атмосферного тиску та температури. Силіконові трубки медичні чутливі до ультрафіолетових випромінювань, тому знаходження мереж на відкритому просторі – не рекомендовано.
Гладка зовнішня та внутрішня поверхня виробу дозволяє утримувати його в чистоті та стерильності.

Ціна на відповідні експлуатації шланги доступна. За попередньою консультацією щодо зазначених контактів компанії обумовлюються технічні параметри товару – діаметр, довжина та інше.