Шнур гумовий. Мінімальне замовлення 30 кг
ТОВ НВО «Укрпромсервіс», насамперед , орієнтується на ринковий попит. Компанія виробляє різні види шнурів, у тому числі шнур пористий, шнур ТМКЩ та шнур МБС.
Шнур гумовий – незамінний виріб, який застосовуються в різних сферах. Компанія УКРПРОМСЕРВІС пропонує купити шнур гумовий, ціна якого порадує. Ми самі виготовляємо продукцію, тому реалізовуємо її дешевше, ніж інші продавці. Для того, щоб визначитися, який саме зразок вам потрібний, слід розібратися з класифікацією. А якщо виникнуть запитання – ми завжди готові надати вичерпну консультацію.
Класифікація шнурів
Першою класифікацією є підрозділ шнурів на види залежно від температурних режимів, технології виготовлення та середовища застосування.
У зв’язку з цією класифікацією виділяють:
-Кислотолужностійкий (ТМКЩ) шнур. Даний тип використовується переважно в кислотному середовищі, за винятком вуглекислої та азотної кислоти;
-Морозостійкий шнур. Даний тип застосовується у повітрі, азоті та інертному газі при температурах від -450С до +500С;
-Маслобензостійкий (МБС) шнур. Робочим середовищем такого шнура є олія та бензин;
-Шнур термостійкий. Даний вид призначений для газового середовища та застосовується при температурах від -300С до +1400С; Може застосовуватися в повітрі, азоті, водяній парі та інертному газі.
-Харчовий шнур. Даний вид шнура найбільш затребуваний і застосовується частіше за інших. Він працює в харчовому та водному середовищі;
-Уніфікований шнур. Даний вид шнура працює в тих же середовищах, що і ТМКЩ, морозостійкий та маслобензостійкий шнури, а також з дизельними маслами та дизпаливом при температурі від -500С до +500С.
Другою класифікацією є поділ шнурів на види залежно від типу перерізу. У зв’язку з цією класифікацією виділяють:
1. Шнур круглого перерізу.
2. Шнур квадратного перерізу.
3. Шнур трапецоїдного перерізу
Для замовлення продукції або отримання консультації
Зателефонуйте за номером
(097) 9 7777 99
Або залишіть номер телефона, ми вам зателефонуємо
Також гумові шнури можуть відрізнятися за твердістю:
- Підвищеної твердості (П);
- Середньої твердості (С);
- Малої твердості (М).
Залежно від того чи іншого виду шнури можуть мати й різну міру твердості.
Так, кислотолужностійкі, термостійкі та морозостійкі шнури можуть бути: підвищеної твердості (65-80 од.), середньої твердості (55-70 од.), малої твердості (40-55 од.). Маслобензостійкі шнури можуть бути: П (65-85 од.), С (50-70 од.), М (35-50 од.). Харчові шнури можуть бути: П (65-80 од.), С (50-65 од.), М (35-50 од.). Уніфіковані шнури можуть бути лише середньої твердості (55-70 од.).
Використання гумових шнурів
Гумові шнури можуть використовуватись у різних цілях. ГОСТ 6467-79 встановлює такі цілі використання:
ущільнення різних роз’ємів та з’єднань;
запобігання попаданню бруду та насідання пилу в порожнині.
Також існує ще один вид шнура, який застосовується в механічних вузлах, що постійно працюють під тиском або вакуумом і потребують герметизації. Цей вид отримав назву вакуумного шнура
Детальніше про дані вироби ви можете дізнатися, зателефонувавши нашому менеджеру. Ми виготовляємо практично всі різновиди, тому підібрати потрібний вам зможемо без проблем. Процес виробництва забезпечують досвідчені майстри. Контролюється кожен етап створення продукції.
За роки діяльності наш завод встиг зарекомендувати в якості лідера: тут постійно відстежуються новинки галузі і стають частиною робочого життя. Виконуємо замовлення будь-якого об’єму. Гарантуємо відсутність виробничого браку та дефектів.
Шнури будь-яких конфігурацій будуть виготовлені в короткі терміни, оскільки ми цінуємо не лише ваші кошти, а й час. Звертайтесь – наші спеціалісти вас не розчарують!