Манжети гумові

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Терміново потрібні гумові манжети? Найвигідніший варіант звернутися до ТОВ НВО ТОВ НВО «Укрпромсервіс». Тут вам будуть запропоновані найвигідніші умови в придбанні таких гумотехнічних виробів (далі — РТІ), над виготовленням та розповсюдженням яких наше об’єднання працює вже понад 10 років.

Переваги гумових манжет, виготовлених «Укрпромсервіс»

У чому вигода придбання гумових манжет, виготовлених саме «Укрпромсервісом», адже дана продукція випускається безліччю інших підприємств, і до того ж із такої сировини, як шкіра, пластик чи поліуретан? Цьому є як мінімум дві причини:

  • перша полягає в тому, що наші манжети вигідніші, тому що вироби з каучуку, при хороших експлуатаційних властивостях, порівняно не дорогі. Плюс до всього у ТОВ НВО «Укрпромсервіс» ціни на всю продукцію, що випускається нижче, ніж у конкуруючих фірм. І це невипадково, адже компанія сама виробляє реалізовану продукцію, а не є посередником чи чисто торговельною організацією.
  • друга — у НВО «Укрпромсервіс» виготовляється лише якісна продукція. Адже при її виготовленні підприємством використовуються найпередовіші технології та матеріали, весь процес виготовлення знаходиться під невсипущим контролем висококласних фахівців, внаслідок чого підприємство дає гарантію на всі види продукції, що випускається.

У яких випадках використовуються гумові манжети?

Цей виріб являє собою основний елемент ущільнювального контактного пристрою, за допомогою якого запобігає витіканню робочих рідин або газів з областей з низьким тиском в області високого. Також воно захищає деталі пристрою від попадання на них пилу та бруду.

Ущільнювальна манжета може витримувати:

  • контактні навантаження на ділянку, де здійснюється притискання ущільнювача до валу менше 1 МПа;
  • стрибок тисків від 0,05 до 0,15 МПа;
  • герметичність менше ніж 1,0 куб. мм/(м•с);
  • швидкість ковзання в межах від 15 до 20 м/с;
  • температурний діапазон від -50 °C до +150 °C.

Ресурс роботи гумових ущільнювальних манжет від 1000 до 5000 год.

Манжети гумові ущільнювальні

Ущільнювальна манжета використовується для створення ущільнювального шару в зазорі між поршнем і циліндром, і застосовується гідромеханічних пристроях, швидкість зворотно-поступального руху яких не перевищує 0,5 м/с, а тиск не піднімається вище 50 МПа.

Цей режим роботи є для ущільнювальних манжет безаварійним, і за таких сприятливих технічних умов манжета може без заміни прослужити весь гарантійний відведений їй термін, а найчастіше і довше.

Вироби з цими характеристиками широко застосовуються для ущільнення валів поршнів і штоків у гідро- та пневмоциліндрах, гідравлічних пресах, поршневих насосах, різних механічних приводах та ін. якого вас ніколи не підведе.

Розміри ущільнювальних манжет

Типоразмеры ГОСТ
Манжета уплотнительная 32х20Манжета уплотнительная 100х80
Манжета уплотнительная 45х25
Манжета уплотнительная 110х85
Манжета уплотнительная 50х30
Манжета уплотнительная 140х110
Манжета уплотнительная 55х35Манжета уплотнительная 150х120
Манжета уплотнительная 60х40
Манжета уплотнительная 160х130
Манжета уплотнительная 70х50
Манжета уплотнительная 170х140
Манжета уплотнительная 75х55
Манжета уплотнительная 180х160
Манжета уплотнительная 80х55
Манжета уплотнительная 190х160
Манжета уплотнительная 80х60
Манжета уплотнительная 200х170
Манжета уплотнительная 85х60
Манжета уплотнительная 210х180
Манжета уплотнительная 90х70
Манжета уплотнительная 300х340

Компанією виробляються гумові манжети, найбільшим попитом серед яких користуються гумові ущільнювальні манжети з П-подібною формою перерізу. Даним виробом забезпечується щільне з’єднання поверхонь як рухомих, так і нерухомих деталей. Також компанія приймає замовлення на виготовлення манжет за індивідуальними запитами.

Нашою компанією надаються послуги по всій території України, ми раді будемо доставити свою продукцію клієнтам у будь-яких містах нашої країни, а зокрема в такі мегаполіси, як Кременчук, Харків, Запоріжжя, Одеса та Київ. Також можлива доставка продукції і на території Росії. Термін доставки товару за наявності його складі становить від дня, залежно від відстані.