Прокладки букси

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Важливим елементом при вагонобудуванні, що використовується в ходовій частині, є букс, стан якого впливає на безпеку руху поїзда. Деталь виконує декілька функцій, працюючи у непростих умовах підвищеного навантаження, під впливом температурного режиму та атмосферних явищ. Враховуючи важливість пристрою, який забезпечує рух коліс та необхідну швидкість, до його конструкції та технічного обслуговування висуваються високі вимоги.

Стабільність роботи підшипників, що знаходяться всередині агрегату, залежить від мастила, якому не дають витікати спеціальні вироби. Необхідність прокладки для кран букси купити виникає, коли потрібно створити надійну перешкоду для проникнення забруднень у внутрішню частину пристрою. Виріб у вигляді ущільнювача встановлюється з боку колеса та за ознаками зношування вимагає заміни. В іншому випадку, в блок потраплятиме сміття, що призведе до передчасного виходу з ладу деталей. Також якість змащування підшипників, яка можлива, якщо купити прокладки букси дешево, гарантує стабільну роботу агрегату.

Купити прокладки гумові для кран букси

Виріб виконаний з такого міцного та еластичного матеріалу, як гума, яка має переважні фізичні характеристики та експлуатаційні властивості.

  • Ефективне ущільнення пристроїв.
  • Підвищення ресурсу мастила та надійності агрегату.
  • Низький рівень водопроникності.
  • Стійкість до стирання.
  • Забезпечення герметичності з’єднань агрегату.
  • Доступна ціна, що дозволяє своєчасно придбати та замінити деталь, що зносилася.
  • Високі електроізоляційні показники, якщо замовити гумові прокладки для кран букси.
  • Низька проникність газів.
  • Морозостійкість та термостійкість.
  • Відсутність корозії.

Прокладки гумові для кран букси від виробника

Щільність прилягання сполучних елементів конструкції залежить від вибору діаметра ущільнювального кільця. Вибрати потрібний розмір гумовотехнічного виробу можна на сайті компанії “Укрпромсервіс”. Виробник випускає високоякісну продукцію, застосовуючи на підприємстві новітні технології та сучасне обладнання. Ми використовуємо універсальний, простий в обслуговуванні матеріал, пропонуємо вигідні умови постачання товару, доступні ціни у разі рішення замовити прокладки для кран букси. Придбати продукцію на сайті виробника у дистанційному форматі – швидко, зручно та взаємовигідно.