Гумова зірочка від виробника

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Гумова зірочка є одним з головних елементів пружної муфти, що обертається. Така еластична вкладка, піддаючись пружній деформації, запобігає зношування проміжних частин механізму, на які діє напруга вигину.

Застосування зірочки для муфт дозволяє забезпечувати якісну передачу потужності, при цьому зводячи до мінімуму крутильні коливання, пом’якшуючи удари, зменшуючи ймовірність ушкодження валів двигуна при зміні напрямку його обертання. Крім того, зірочки для муфт можуть бути використані як вкладки між металевими напівмуфтами.

Переваги гумових зірочок для муфт

Поліуретанові муфти набули широкого застосування в сучасному промисловому виробництві завдяки перевагам використання в них зірочок, основними перевагами яких є:

міцність, еластичність та висока зносостійкість при впливі агресивних хімічних середовищ;

  • тривалий термін експлуатації;
  • можливість роботи муфти без використання мастильних матеріалів;
  • високий рівень шумоізоляції;
  • стійкість до озонового старіння і несхильність до гідролізу.

Різновиди зірочок для кулачкових муфт

Компанія Укрпромсервіс випускає відповідно до ГОСТу 4-х та 6-ти променеві зірочки для муфт. Крім того, можливе виготовлення нестандартних виробів з різною кількістю променів та формою зубців:

– бочкоподібні;

– трапецієподібні;

– трикутні;

– Округлі.

Всі варіанти виробляються з необхідним для замовника ступенем міцності, який визначається за шкалою Шор і виражається в різній колірній гамі вихідного матеріалу:

  • білий – знижена твердість (до 85 одиниць);
  • жовтий – середня (92 одиниці);
  • червоний – підвищена (від 95 до 98 одиниць).