Гумові вали з нарізкою

Вал с нарезкойКомпанія “УкрПромСервіс” випустила серію гумових валів із нарізкою під індивідуальні вимоги нового клієнта.

Завод РТІ надає послуги гумування валів будь-якої складності. Обгумування можливе і валів зі складною нарізкою різноманітної конфігурації.

Подібні вали знаходять широке застосування в різних галузях промисловості, та у харчовому виробництві.

Обгумування вигідно тим, що гума передає всі свої властивості валу. Це важливо у черв’ячних передачах, де використовуються вали з нарізкою. Обгумування дозволяє значно зменшити знос деталей у процесі експлуатації.

Гумове покриття має властивості відновлення після неодноразових деформацій. Крім цього, вона еластична, стійка до зносу в ході експлуатації, міцна на розрив.

Великий вибір гум для гумування дозволяє вибрати найбільш вигідне покриття для валу, спираючись на умови, в яких він перебуватиме.

Пропонуються покриття зі збільшеними тепло та морозостійкістю, підвищеним опором зносу, стійкістю при експлуатації в лужних та кислотних середовищах, стійкі до впливу паливно-мастильних матеріалів.

Обгумування забезпечує максимальне зчеплення між деталями, збільшує термін служби валу виключає пробуксовку.

Послуги з гумування завод РТІ надає більше десяти років, що сприяло накопиченню величезного досвіду в цьому питанні. Кваліфіковані фахівці і застосування сучасних технологій гарантують якість продукції, що випускається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
Website