Сайлентблок

Сайлентблок поліуретановий

Виробнича ділянка поліуретанових виробів Укрпромсервіс  освоїла виготовлення сайлентблоків для  броньованих автомобілів IVECO LMV

Така, здавалося б, незначна деталь, як сайлентблок, впливає на працездатність всієї ходової частини автомобіля. Знос сайлентблока позначається на керованості автомобіля, погіршуючи її, особливо при русі на високих швидкостях. Також зношений сайлентблок може викликати неприємні скрипи в підвісці, поява люфту і відчутного крену машини. Якщо вчасно не замінити зношений сайлентблок, можуть деформуватися кріплення важелів, що згодом спричинить за собою дорогий ремонт.

Ми виготовляємо Сайлентблоки з поліуретану високої якості, завдяки чому вони покращують поведінку машини на дорозі, знижують деформації в деталях підвіски, краще поглинають удари, вібрацію, знижують рівень шуму ходової в порівнянні з гумою. Також термін служби таких вставок в кілька разів більше, ніж у каучукових.

Співпраця з ТОВ НВО «Укрпромсервіс» забезпечить вам гарантовано високу якість виробів та послуг. Виробничі потужності нашого підприємства дозволяють виготовляти продукцію будь-яких форм та розмірів в стислі терміни. Маючи досвід роботи з підприємствами різного напряму та масштабу, ми надамо вам кваліфіковану консультацію з урахуванням особливостей вашого виробництва та виготовимо як типові, так і нестандартні вироби та обладнання.
Цінова політика ТОВ НВО «Укрпромсервіс» передбачає знижки для своїх Замовників, тож працювати з нами не лише приємно, а й вигідно.
сайлентблок поліуретановий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
Website