Не дивлячись на кризу працюємо у колишньому режимі

Як облаштують відносини з промисловістю України? Можна впевнено сказати, що не дуже добре. Занепад у різних галузях промисловості почався ще минулого року. Значно скоротили випуск своєї продукції: хімічне, нафтопереробне, машинобудівне, текстильне, металургійне та харчове виробництва. У січні-квітні минулого року стан обсягів промисловості був значно вищим.

Наразі дані Держслужби статистики не втішають.

З початку року почався спад у багатьох промислових сферах. Звичайно, дані за різні місяці відрізняються одна від одної, є позитивні тенденції. Керівники деяких важливих у державі підприємств вчасно вжили низку важливих заходів, завдяки цьому виробництво не тільки змогло втриматися на колишньому рівні, а й навіть трохи зросло. Так сталося з нашою компанією.

Продукція дуже затребувана, вона широко застосовується у різних сферах, закуповується потреб різних компаній, заводів, виробництв, фірм. Для багатьох промислових сфер сьогодні виникає питання з реалізацією.

Потрібно ще зважати на той факт, що продукція України не завжди витримує сильну конкуренцію з боку сусідніх країн та Китаю. Наприклад, що стосується хімічної промисловості, то китайці виробляють якісніші продукти, а ціни у них нижчі. Але негативні тенденції оминули наш завод РТІ. Це пов’язано з тим, що у нас виробляється продукція виключно високої якості і її вироби є дуже конкурентоспроможними. А модернізація обладнання допомогла збільшити темпи виробництва. А досвідчені менеджери постійно знаходять нових клієнтів, тому кількість продукції, що випускається, доводиться збільшувати. На завод РТИ не змогли вплинути: дефіцит держ. бюджету, рівень інфляції, зростання долара, падіння економіки нашої країни, дефіцит припливу експортної виручки.

Високий рівень виробництва вдалося зберегти завдяки успішній роботі справжніх професіоналів своєї справи, а також налагодженим каналам збуту та випуску потрібної продукції, без якої не можуть обійтись клієнти.

Фахівці нашої компанії «Укрпромсервіс» чудово справляються з поставленим завданням як у виробництві, так і при налагодженні відносин між партнерами. Тому, незважаючи на перелік несприятливих умов, ми працюємо в колишньому режимі та нарощуємо товарообіг. З нами ви можете завжди безбоязно співпрацювати, оскільки в кризовій ситуації нам вдалося встояти і зберегти стабільність, і плануємо покроково збільшувати теми з виробництва продукції. Але в жодному разі не зменшувати його.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
Website