Вироби з поліуретану

Вироби з поліуретану, що ми випускаємо

Компанія ТОВ НВО «УКРПРОМСЕРВІС» слідуючи тенденціям ринку та відстежуючи потреби покупців та замовників, маючи необхідне обладнання, освоїла технологічний процес з виготовлення виробів з поліуретану та проведення робіт з його нанесення на вали, барабани та інші металеві поверхні. Використання компонентів виробників провідних світових компаній, а також наявність високотехнологічних заливальних установок, дозволяє гарантувати високу якість та доступні ціни на вироби, що отримуються.


Армований поліуретан

Листовий поліуретан
полыуретановий стрижень
Стрижні поліуретанові

Поліуретанові зірочки

Поліуретанові шестерні

Вкладиш поліуретановий ТЛ-32

Поліуретанові амортизатори

Поліуретанові демпфери

Відбійники

Накладки на лапи СТО
сайлентблок
Сайлентблоки

Автопроставки

Ролики

Колеса

Сита для грохота

Притиск насіння

Скребки та очищувачи

Траки гусенічної техніки

Вкладки самопливів

Ножі для грейдера

Поліуретанові ущільнення

Накладки на домкрат для Tesla

Відбійник ресориУщільнення глухих плашек превентора 2FZ

У нас ви зможете купити вироби з поліуретану, виготовлені методом заливання у відкриті форми. Вироби, виготовлені методом лиття, можуть мати різноманітні розміри та форми. Ми надаємо послугу виготовлення виробів на замовлення.

Замовити продукцію можна за телефоном (097) 9 7777 99 або надіславши інформацію для прорахунку на пошту info@zavod-rti.com

вироби з поліуретану
Компанія «Укрпромсервіс» пропонує не лише вироби з поліуретану власного виробництва, але й послугу нанесення поліуретану на вироби (покриття поліуретаном) або відновлення покриття (відновлення покриття дозволить заощадити значні кошти на замовлення та виготовлення нової деталі). При спеціальній обробці цей матеріал встановлює міцні зв’язки із металевими поверхнями. Він легко наноситься на поверхні будь-якої конфігурації. Покриття виробу поліуретаном можна повторювати багато разів при необхідності.

Покриття виробів поліуретаном дозволяє захистити їх від:

 • дії води;
 • утворення іржі;
 • дії мікроорганізмів та цвілі;
 • впливу атмосферних впливів (озон, волога, ультрафіолет)

Покриття з поліуретану дозволяє збільшити максимальне навантаження на виріб та його стійкість до абразивного зношування. Термін служби виробу в цьому випадку може збільшитись до 3-4 разів.

вироби з поліуретану
Ми співпрацюємо із замовниками з України та всіх країн СНД та готові запропонувати конкурентні ціни, зручні форми оплати та доставки.

Властивості поліуретану

Поліуретан – це унікальний синтетичний матеріал, що складається, головним чином, із двох типів сировини, ізоціонату та поліолу, які одержують із сирої нафти. Вироби з поліуретану можуть застосовуватись при граничних механічних навантаженнях.

Це міцний, еластичний, зносостійкий матеріал. Він несприйнятливий до впливу мікроорганізмів, стійкий до набухання різних рідин і має високий опір на розрив. Цей матеріал стійкий до дії відкритого полум’я, солей, багатьох хімічних сполук.

Серед усіх теплоізолюючих матеріалів у поліуретану найнижчий коефіцієнт теплопровідності. Він може використовуватися як електричний ізолятор, має хороші адгезивні властивості. Поліуретан стійкий до деформацій, не розтріскується та не розшаровується. Може експлуатуватися за температури від -60°С до +120°С. Має широкий діапазон твердості: від 45 до 95 Шору (шкала «А»).

До складу поліуретану не входять шкідливі наповнювачі. Вироби із кольорових поліуретанів не залишають слідів на поверхнях. До цього матеріалу не прилипає бруд, він стійкий до жирів та олій.

Висока абразивна стійкість робить вироби з поліуретанів до 50 разів довговічнішими за вироби, виготовлені з пластиків, гум, кольорових і чорних металів. Цей матеріал не схильний до розлому під навантаженнями, він зберігає форму і властивості навіть після застосування циклічних навантажень, не руйнується під дією багаторазових вигинів. У разі зняття навантаження цей матеріал характеризується низькою залишковою деформацією. Застосування поліуретану дозволяє вагу виробу зменшити наполовину, знизити шум та вібрацію під час їх експлуатації.
Перелічені властивості поліуретану та виробів з нього пояснюють високу популярність поліуретанових манжет, коліс, стрижнів та роликів.

Область застосування поліуретану

Цей матеріал застосовується для виготовлення деталей для різних механічних пристроїв та як конструкційний матеріал. Поліуретан знайшов застосування у всіх галузях промисловості.


Поліуретан застосовується у таких сферах, як:

 • машинобудування;
 • автомобілебудування;
 • логістичні та складські комплекси;
 • медицина;
 • будівництво;
 • нафтогазова сфера;
 • сільське господарство;
 • деревообробка;
 • поліграфічна галузь;
 • атомна енергетика;
 • хімічна промисловість;
 • авіаційна промисловість;
 • гірничодобувна промисловість тощо.

Найбільш затребуваними є поліуретанові ролики, колеса, манжети та стрижні. При цьому та інші види продукції також широко застосовують у різних сферах.