Поліуретанові колеса

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Поліуретанові колеса є рухомою (ходовою) частиною пристроїв, призначених для переміщення вантажів порівняно невеликої ваги та об’єму (візки, тачки, автонавантажувачі тощо). Для їх виробництва ми використовуємо лише якісні матеріали. Пристрої, частиною яких є, призначені обслуговування складів, полегшення переміщення вантажів у побуті тощо.

Поверхні для використання поліуретанових коліс:

  • Наливна підлога;
  • бетон;
  • асфальт;
  • тротуарна плитка.

При цьому на них не з’явиться явних ознак зношування.

Колеса поліуретанові для візків та тачок здатні витримувати досить великі механічні навантаження. Їх можна експлуатувати в умовах підвищених та знижених температур – від – 20 до + 80 градусів за Цельсієм. На них не впливають різноманітні хімічні речовини, такі як масла, бензин, кислоти.

Ми є виробником цих виробів, тому продаємо їх за зниженими цінами. У нас купують колеса для навантажувачів та інших пристроїв підприємства з різних куточків України.