Плити вагоноперекидача

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Для прискорення процесу розвантаження насипних залізничних вагонів застосовується спеціальне обладнання – вагоноперекидачі. Вони дозволяють розвантажити вагон протягом декількох хвилин, економлячи не тільки час, а й людську працю, а значить і витрати на неї. Але у таких механізмів є істотний недолік – їх недовговічність. Швидкий знос, деформація, налипання сипучих вантажів швидко виводять з ладу обладнання.

Щоб цього не сталося потрібно замовити плити вагоноперекидача від виробника (Дніпро) компанії «Укрпромсервіс». Вони надійно захистять дороге устаткування і скоротять фінансові витрати на його обслуговування.

Що являє собою плита гумова вагоноперекидача на замовлення в Дніпрі

Плита – це, за великим рахунком прокладка, яка кріпиться на стіни бункера, куди зсипається вантаж. Виготовляється вона з гуми високої щільності, що дозволяє їй надійно захистити стінки приймача від різного роду пошкоджень.

Якщо вам потрібна плита вагоноперекидача недорого (Дніпро), ви повинні знати, на який саме діапазон навантажень вона повинна бути розрахована. Ми пропонуємо кілька варіант:

  • До 500 000 тонн – це максимальна можлива навантаження, яке може витримати гумова плита;
  • До 200 000 тон – середній діапазон, який найчастіше використовується на підприємствах;
  • До 50 000 тонн – мінімальне навантаження для плити.

Якщо вам потрібно таку продукцію замовити, плита привалочной стінки вагоноперекидача (Дніпро) завжди є в достатній кількості на складі компанії «Укпромсервіс».

Плита для вагоноперекидача: ціна оптом в Дніпрі

Такі установки знайшли широке застосування в самих різних областях. Підприємства, які отримують сировину для своєї продукції в сипучому вигляді, обов’язково повинні мати подібні бункери, а значить їм потрібні такі плити.

На розвантажувально-навантажувальних станціях на залізниці використовують вагоноперекидачі з максимальним рівнем навантаження. При їх частому використанні захист від механічних пошкоджень стін бункера обов’язковий. Так само виглядає ситуація в портах. Тут монтують кілька приймачів, тому такі підприємства цікавить плита для вагоноперекидача оптом в Дніпрі, яку їм поставляє компанія «Укрпромсервіс». Замовити плити иі можете в наших менеджерів через сайт або телефону.