Пластини захисні технічні (тип трубовоз)

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Пластини захисні (тип трубовоз) використовуються переважно для залізничного транспорту та інших технічних засобах, в яких є гідравлічні пристрої. Захисні пластини служать для ущільнення елементів механізмів. Їх найчастіше можна зустріти на циліндрах та штоках. Діаметр, до якого застосовуються пластини, залежить від виробів. Кожна модель створюється під певні розміри пристрою.

Характеристики

При виборі захисних пластинок варто звертати увагу на такі параметри:

  • можуть бути розраховані різні діаметри пристроїв, але найчастіше вони перевищують 800 мм;
  • у середньому вироби можуть витримувати тиск у межах 50-70 МПа;
    швидкість зворотно-поступальних рухів пристрою, якого кріпиться прокладка, становить 3-5 м/с;
  • повинні працювати в середовищі солоної води, нафти, мінеральних масел та різних емульсій, без шкоди для самого виробу;
  • температурний діапазон може лежати в межах -50 … +100 градусів Цельсія (допускаються короткочасне перевищення до 120).

Як встановлюються?

Для встановлення виробів потрібно з’єднувати кілька манжет, щоби покрити весь діаметр. Чим більше циліндр, тим більше потрібно деталей для нього. Вся конструкція поєднує в собі опорне кільце, кільце натискне і самі манжети. Це забезпечує максимально ефективний рівень ущільнення.

p align=”justify”> Робота гідравлічних механізмів пов’язана з активними динамічними навантаженнями, яким постійно піддаються пластини. Навіть якісний матеріал з часом зношується і його потрібно замінювати. Купівля необхідна при пошкодженні та зносі старих. У правилах технічної безпеки зазвичай вказуються терміни заміни.