Клей 88 від виробника

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Клей 88 – універсальна речовина, призначена для склеювання деталей із гуми, скла, деревини, кераміки, пластику та ін. багатьох інших матеріалів, а також будь-які комбінації цих матеріалів. Використання такого клею дозволяє відмовитися від свердління отворів, що позитивно впливає на механічну міцність готового виробу. Підходить для застосування як у промисловості, так і в побуті.

Склад та характеристики клею 88

Отримують склад із розчину натурального каучуку в бензині. Готовий гумовий клей завдяки такому складу отримує наступні переваги:

 • стійок до широкого температурного діапазону: від -50 до +70 градусів;
 • клей 88 не схильний до негативного впливу прісної та солоної води;
 • не містить небезпечних домішок та не виділяє їх при експлуатації;
 • не утворює корозійного нальоту при склеюванні металів та сплавів;
 • не відшаровується і досить еластичний, що дозволяє легко ремонтувати рухомі місця виробів;
 • гумовий клей демонструє високу міцність відриву;
 • час повного застигання речовини становить близько доби, якщо використовувати прес, воно скоротитися в рази;
 • може бути використаний для холодного та гарячого склеювання гуми.

Застосування гумового клею

Це універсальний промисловий клей використовується в такий спосіб:

 1. Насамперед готується до склеювання поверхню. Для цього з неї очищаються сліди бруду, стружку, стару фарбу та ін. Все це погіршує зчеплення складу.
 2. Далі поверхню знежирюють за допомогою відповідної рідини, а потім висушують.
 3. Клеючу основу перемішують до однорідної маси, оскільки при тривалому зберіганні вона може загуснути.
 4. Речовина наноситься на обидві поверхні, що з’єднуються, залишають на 15 хвилин. Далі наноситься другий шар і сушиться ще кілька хвилин.
 5. Потім поверхні з’єднуються і краще, якщо поставити їх під прес. Так збільшиться зчеплення. Залишають на добу, за потреби термін може бути збільшений.

Промислові клеї в Україні.

Придбати промислові клеї в Україні можете у нашій компанії «Укрпромсервіс». Ми самі виробляємо та реалізуємо свою продукцію. Інноваційне обладнання та кваліфікований штат дозволяє нам отримувати товари, що відповідають світовим стандартам якості та надійності. Серед наших постійних покупців провідні підприємства гірничо-збагачувального комплексу; вугледобувної промисловості; машинобудівні підприємства; металургійні комбінати та інші організації.

Для постійних покупців ми робимо знижки на товари та послуги. А на клей 88 ціна у нас доступніша, ніж у конкурентів. Це досягається завдяки тому, що ми не переплачуємо посередникам, самі виробляємо та реалізуємо товари. За рахунок цього наші виробничі витрати зменшуються, що дозволяє встановлювати низькі ціни на продукцію, що поставляється.