Клей 88 НП від виробника

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

88-НП – клей водостійкий

88-НП (ТУ 38.1051760-89) – клей, що складається з гумової суміші хлорпреонового каучуку. До його складу також включено неопрен фенолформальдегідної смоли.

Цим клеєм зазвичай склеюють каучукові гуми із застосуванням холодно

го методу. Також застосовується для скріплення картону із пластиковими, скляними та металевими матеріалами. Такий клей відмінно склеює пофарбовані матеріали та гуми між собою.

Клей 88 НП знаходить застосування практично у всіх сферах виробничої діяльності для склеювання холодним способом різних видів поверхонь. Склеєні матеріали здатні експлуатуватися як у морській, так і прісній воді. Завдяки своїй основі та її характеристикам, а також економним витратам, він буде найбільш ефективним у поєднанні гумових виробів, у складі яких знаходиться каучук.

 

Застосування:

  • він застосовується у легкій промисловості, наприклад взуттєвій, для з’єднання деталей та комплектуючих;
  • застосовується в меблевій індустрії для кріплення різних декоративних елементів;
  • застосовується в автомобілебудуванні для збирання внутрішніх вузлів та герметизації обладнання;
  • застосовується у будівельній промисловості для кріплення оздоблювальних матеріалів;

Характеристика:

Клей 88-НП відмінно стійкий до різноманітних механічних впливів і маніпуляцій при температурі від -500 градусів до + 700 градусів. Абсолютно лояльний до будь-якої поверхні, стійкий до корозії у металевих виробах. Не токсичний, що дозволяє використовувати його на виробництві та у побуті. Щоб максимально використовувати його характеристики, поверхня повинна бути ідеально очищена від пилу, бруду і жирних плям.

Поради щодо використання: спочатку необхідно очистити поверхню, що склеюється, в точності різні жирні плями. Якщо поверхня забарвлена, то в неї не повинно бути відшарування фарби. Після попереднього очищення починайте склеювання.

Гумовий клей 88 НП відмінно склеїть:

  • дерево;
  • скло;
  • пофарбовані поверхні;
  • губчасті матеріали;
  • метал.

Даний товар можна сміливо застосовувати в екстремальних умовах, він витримає агресивну дію кислот та лугів, його слід застосовувати у суворій відповідності до інструкції. Продукція не впливає на корозію сталі та алюмінієвих сплавів.

Купити клейовий гумовий склад ви можете у компанії «Укрпромсервіс», яка випускає та реалізує його в Україні за доступними цінами.