Гумовий ліфтер

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Гумовий ліфтер – це спеціальне покриття, призначене для внутрішнього оздоблення млинів з метою захисту механізму від ударно-стираючих та корозійних руйнувань. Ліфтер дозволяє уникнути передчасного зносу агрегату та виходу його з ладу. Доступна вартість, простота встановлення та відмінні експлуатаційні якості виробу стали причиною його поширення.

Особливості гумових ліфтерів

Такий матеріал, як гума, відрізняється значним ресурсом зносостійкості, стійкості до абразивного стирання, ударних навантажень. Застосування гумового ліфтера можливе за таких умов:

  • температура в робочій області знаходиться в межах від 0 до +70°C;
  • кислотно-лужна реакція (водневий показник) середовища становить від 5 до 12 рН.

Наявність води не призводить до зниження необхідних захисних властивостей, так як гума не схильна до корозії і стійка до гідроабразивних впливів.

Застосування захисту з гуми – найбільш оптимальне рішення для кульових млинів 2 та 3 стадії подрібнення, а також для агрегатів подрібнення. При цьому діаметр кулі не повинен перевищувати 80 мм (при більшому значенні зносостійкі гумові покриття падають). У рудоподрібнювальних млинах першої стадії зазвичай використовується ліфтер, що складається з двох шарів: зовнішній – металевий, під яким розташований гумовий шар.

Додаткові переваги

Крім основної захисної функції, гумовий ліфтер дозволяє зменшувати рівень шуму і вібрації. Завдяки звукопоглинаючим властивостям матеріалу шумове забруднення у виробничих приміщеннях знижується на 30–50%.

Заміна сталевого ліфтера кульового млина на гумовий дозволяє знизити витрати електроенергії та зменшити час, який потрібний для пуску агрегату в роботу. Це досягається з допомогою зниження ваги захисного шару. Крім того, покриття з гуми дозволяє знизити витрату тіл, що мелють.

Ви можете замовити гумовий ліфтер для млина на сайті компанії «УкрПромСервіс». Використання якісних матеріалів, короткий термін виготовлення за індивідуальними розмірами з урахуванням усіх вимог, доступна ціна виробу та послуг монтажу – все це ми готові запропонувати своїм клієнтам. Зателефонуйте, вказаному на сторінці «Контакти», і наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, пов’язаних із гумовими ліфтерами для млинів та іншими гумотехнічними виробами.