Армований поліуретан

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Компанія Укрпромсервіс виготовляє армований поліуретан різної твердості, форм і розмірів

Армовані поліуретанові листи високоміцні, олієбензостійкі та кислотолугостійкі. Мають високу стійкість до порізів і стирання (у сотні разів більшу, ніж у гуми). Крім того, ударостійкі і довговічні в експлуатації.
армований поліуретан
Поліуретановий лист (плита, смуга) може мати різноманітні геометричні параметри. Довжина до 6000 мм, ширина до 3000 мм, товщина 3-200 мм. Величезний діапазон твердостей (від 45 А Шор до 95 Д Шор) дає змогу підібрати властивості виробу, які відповідають практично будь-яким умовам експлуатації. Поліуретанові листи застосовують для захисту поверхонь від стирання, ударних навантажень, як амортизувальне покриття. А також для захисту від налипання і примерзання матеріалів.

Широкий діапазон технічних характеристик поліуретану в поєднанні з доступною ціною на листовий поліуретан робить матеріал затребуваним у різних напрямках. Вироби дедалі частіше використовують у будівництві, сільському господарстві, різних промислових галузях (транспортній, харчовій, текстильній, поліграфічній, хімічній, гірничодобувній та інших), у нафтогазовій сфері, медицині, радіоелектроніці та низці інших виробничих напрямків.

Завод Укрпромсервіс використовує високоякісну сировину провідних європейських виробників, що дозволяє нам гарантувати якість кожного продукту.
Якщо ви шукаєте де купити армований поліуретан або інші вироби з поліуретану, то ми за доступною ціною виготовимо продукцію будь-якого рівня складності. Наявність високотехнологічного обладнання та використання сучасних технологій дозволяє в короткі терміни виробляти поліуретанові вироби в будь-яких необхідних обсягах.