Втулка 7020.40.036-0

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Ізолювальна втулка для залізничної галузі активно використовується при створенні рейкових конструкцій. Вона служить для скріплення рейок та залізо-бетонних шпал із прокладками. Також її можуть використовуватись для ізоляції заставного болта. Це широко поширений виріб, який підвищує експлуатаційні характеристики залізничних шляхів, завдяки чому вони зможуть прослужити значно довше.

Із чого роблять втулки?

Для кожної моделі можуть використовуватися різні матеріали, але в більшості випадків їх склад дуже схожий, крім деяких додаткових елементів або різниці в пропорції. Втулки виготовляються з поліамідної морозостійкої композиції. Це забезпечує не тільки можливість працювати за низьких температур, але й витримувати сильні багаторазові навантаження.

Головною особливістю виробу є його конструкція. У ній практично відсутні концентратори напруги, що дає високий рівень надійності втулок під час роботи з підкладками. На цей елемент покладається висока відповідальність, тому підбирати відповідні варіанти потрібно відповідно до параметрів конструкції, для якої вони застосовуються.

Де використовуються?

Сфера застосування цих втулок може бути такою:

  • метрополітен – для забезпечення ізоляції болтів під час підключення до мережі;
  • у залізничних коліях для електропоїздів – тут також потрібний ізолюючий елемент;
  • у стандартних залізничних коліях – для скріплення елементів та забезпечення додаткового захисту.

Втулки є відносно недорогими виробами, але вони широко застосовуються в сучасній залізничній сфері. Згодом вони зношуються та вимагають заміни, тому варто стежити за їх станом. Міняти втулки потрібно згідно з ухваленим регламентом обслуговування залізничних колій.