Ущільнювачі для різьбових з’єднань

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

У місцях виведення антен, труб та ряду інших конструкцій найчастіше необхідно забезпечити повну герметичність з’єднання. Для таких цілей ПК “УКРПРОМСЕРВІС” випускає ущільнювач різьбових з’єднань, виконаний із міцної та зносостійкої гуми. Вироби, представлені в каталозі, допускають вібрації та коливання температур, зберігаючи 100% герметичність стику.

Ущільнювач для труб: переваги

  • хімічно нейтральні;
  • розраховані на температуру від -40°С до +70°С (за умови постійного впливу) та від -60°С до +110°С (за умови тимчасового контакту);
  • екологічні;
  • коштують недорого, оскільки виробляються та реалізуються у промислових кількостях.


Також Укрпромсервіс випускає ущільнювачі різьблення та інші гумотехнічні вироби цієї групи. Перевага ущільнювачів різьблення – простота монтажу. Для встановлення ущільнювача достатньо вибрати діаметр, що відповідає діаметру труби, і натягнути його на трубу, використовуючи, наприклад, міцний мильний розчин.

Ущільнювач різьблення від Укрпромсервісу надійно герметизують трубопровідні та інші конструкції, виготовляються з якісної гуми згідно з ГОСТ. Замовити комплект виробів можна, зв’язавшись із оператором за номером, вказаним угорі сторінки, оптовим закупникам ми надаємо знижки.