Ущільнення прокладки вкладиш

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Для якісного і герметичного складання різних вузлів, десь менше вставляється на посадки, пази або в проточки досить часто потрібно використовувати ущільнення прокладки або вкладиш.

Це спеціальне кільце ущільнювача, плоска прокладка або виріб іншої форми, яке призначене для ущільнення стикувальних з’єднань між деталями конструкції. Вони застосовуються там, де є можливість течії, травлення повітря, газового середовища, пилу або інших об’єктів.

Різновиди вкладишів

Залежно від місця застосування, типу деталей, що стикуються, і середовища, яке необхідно зберегти, залежать характеристики матеріалу, з якого може бути виготовлений вкладиш. Він може бути:

  1. Гомою – частіше застосовується в тих системах та агрегатах вагонобудівної галузі, де потрібно зберегти внутрішнє середовище, що знаходиться під тиском або без нього рідкому, газоподібному або пароподібному стані.
  2. Силіконом – це чудова альтернатива гумі, тому за своїми якостями нічим не поступається. Матеріал є еластичнішим, тому забезпечується краща якість герметизації середовища.
  3. Паронітом – застосовуються для роботи з масляними середовищами, гарячою водою, газом та парою.

Також виробляються прокладки-вкладиші з політетрафторетилену, з волокнистих матеріалів та міді. Кожен із них має свої переваги, що й визначає їхню сферу. Наприклад, під час прокладання системи опалення у вагонах використовуються як силіконові, так і паронітові. Ці матеріали довго служать, не змінюючи своїх характеристик та якості ущільнення з’єднань.