Трак гусеничний

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Для забезпечення безперебійного функціонування дорожньої техніки при ремонтно-будівельних роботах компанія Укрпромсервіс налагодила виробництво поліуретанових накладок (траків/черевиків) для гусеничних фрез та асфальтоукладальників.

Універсальна система кріплення в сукупності з використанням високоякісних поліуретанових систем, а також конкурентоспроможна ціна дають даному виробу особливі переваги перед зарубіжними аналогами.

Відпрацьована технологія, правильно підібраний матеріал до існуючих навантажень плюс стислий термін виконання замовлення – запорука вчасно відремонтованих та якісно збудованих доріг

Виробничі потужності нашої компанії дозволяють виготовляти деталі будь-яких форм та розмірів під будь-який вид гусеничної техніки у стислий термін.