Спортивне гумове покриття

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Гумове покриття для спортивних майданчиків – унікальний матеріал, який виходить шляхом подрібнення старих покришок. Готова гума зберігає молекулярні структури та властивості вихідних покришок.

Переваги спортивних гумових покриттів:

здатність витримувати значні навантаження без деформації доріжок;
при виробництві використовуються нешкідливі та безпечні матеріали;
антиковзкий ефект
стійкість до негативного впливу навколишнього середовища, міцність та тривалий термін служби;
не схильні до впливу вологи;
легкий монтаж, потреби у спеціальному догляді немає;
широкий спектр колірних рішень.

Види штучних спортивних покриттів:

Цей універсальний матеріал має широку сферу застосування. Завдяки антиковзкій властивості матеріал використовується для укладання входів перед офісами, школами, дитячими садками. Також гума може бути використана:

для тренажерного залу,
для баскетбольного майданчика,
для спортивних залів,
бігових доріжок.

Можливість вибору будь-якого колірного рішення дозволить втілити в життя будь-які дизайнерські задуми.

Виготовлення гумових покриттів в Україні.

Гумова крихта для спортивних майданчиків виготовляється у кілька етапів: підготовка; виробництво суміші; запікання. Для виробництва гумової крихти шини спочатку подрібнюють і видаляють металеві частинки.

Крім гуми до складу включають пігменти та поліуретан. Гумове покриття для спортзалу виготовляється на спеціальному устаткуванні, за допомогою якого компоненти змішуються. Після цього спортивне вуличне покриття запікають.

Придбати гумове покриття для спортивних залів в Україні можете у нас. Ціна товару доступна. Для замовлення товару зателефонуйте за телефонними номерами, зазначеними на сайті.