Сира гумова суміш

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Сира гумова суміш

Підприємство Укрпромсервіс виробляє широкий асортимент сирих гумових сумішей різного призначення. Для ремонту та стикування транспортерних стрічок, амортизаційні, маслобензостійкі, на основі силікону та фторкаучуку, гуми  для футерування барабанів, для ремонту кабелів, гуми загальні, харчові та спеціальні гуми (пористі, силіконові) та ін.

Товарні гуми класифікуються за такими категоріями:
– маслобензостійкі
–  амортизаційні
– ізоляційні
– загальнотехнічні
– теплостійкі
– для обгумування хімапаратури
– харчові
–  для стикування конвеєрних стрічок

сырые резиновые смеси

Гумова суміш, призначена для отримання матеріалу з підвищеними показниками міцності та пружності, називається сирою гумою. Конкретний склад обумовлений її застосуванням та кінцевим призначенням. Ключовим компонентом є каучук.

До складу також входять такі інгредієнти:

  • Вулканізуюча система
  • Наповнювачі
  • Пластифікатори
  • Стабілізатори

 

siraya_rezina

Гумова суміш випускається у двох різновидах:

  • Каландрована
  • Вальцювана

Каландрована суміш є гумовим полотном у вигляді рулону. Вальцована продукція пропонується у форматі листових пластин завтовшки від 10 до 20 мм.

Виробництво гумових сумішей

Виробництво гумових сумішей здійснюється відповідно до встановленої технології та заданого регламенту.

Сира гумова суміш є сировиною для виготовлення широкого спектру виробів, що використовуються в різних сферах. На основі матеріалу виробляються гумотехнічні, профільовані та формові вироби, що застосовуються в середовищах технічних масел.

Наша компанія пропонує можливість замовити виробництво сирой гуми відмінної якості. Великий спектр пропозицій дозволяє вибрати оптимальне. Ми є прямим постачальником продукції в Україні, що дозволяє надати найвигідніші умови своїм клієнтам.