Силіконовий шнур

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Силіконовий шнур – це високоеластичний виріб, що застосовується у різних сферах та цілях. Завдяки властивості зберігати всі якості навіть при негативному впливі різних факторів, силіконовий ущільнювальний шнур найчастіше застосовується на відповідальних ділянках, що вимагають захисту. Компанія Укрпромсервіс пропонує широкий асортимент товару різного перерізу у великих та малих обсягах.

Розміри шнурів із силікону

Название продукцииВес 1 м.п.
Шнур силиконовый 1 мм1 гр.
Шнур силиконовый 2 мм6 гр.
Шнур силиконовый 3 мм11 гр.
Шнур силиконовый 4 мм15 гр.
Шнур силиконовый 5 мм24 гр.
Шнур силиконовый 6 мм34 гр.
Шнур силиконовый 8 мм60 гр.
Шнур силиконовый 10 мм95 гр.
Шнур силиконовый 20 мм377 гр.
Шнур силиконовый 25 мм589 гр.
Шнур силиконовый 30 мм847 гр.

Види та застосування силіконових шнурів

Шнур силіконовий реалізується виробником у кількох товарних категоріях – круглого, прямокутного чи квадратного перерізу. А також із щільною та пористою структурою. За бажанням та умовами експлуатації замовника компанія підбирає вид, застосовний для конкретного середовища. Область використання ущільнювального матеріалу широка:

  • Харчова промисловість: для верстатів з переробки сировини та пакування готової продукції.
  • Виробництво агрегатів: для ущільнення силових установок – гідравлічних пресів, паливних, масляних та пневматичних систем.
  • У побуті: для умов, де потрібне гасіння вібрації, шуму. Крім цього, шнур силіконовий круглого перерізу запобігає засміченню систем пилом та брудом, оберігає від вологості та протягів.
  • Для виготовлення побутової техніки.

Шнур силіконовий пористий або щільний – популярний витратний матеріал, що дозволяє уникнути раннього зношування приладів чи конструкцій. Купити виріб в Україні в необхідних обсягах та розмірах (діаметр, переріз, довжина та інше) можливо, проконсультувавшись із фахівцями компанії на предмет точного підбору матеріалу.