Силіконові шланги та трубки харчові

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Харчові силіконові шланги від компанії Укрпромсервіс ідеальне рішення для власників приватних та державних підприємств, що займаються переробкою сировини, транспортуванням рідин, виготовленням життєзабезпечувальних апаратів та реалізацією готових продуктів. Власне виробництво в Україні дозволяє вирішити завдання обсягів для оптових замовників у найкоротший термін.

Шланг силіконовий харчовий: застосування

Силіконовий шланг харчовий, зважаючи на власні властивості, знайшов застосування в різних областях. Зокрема:

У харчовій промисловості – молочна продукція, алкогольна, виробництво соків та інше.
У хімічній галузі. Для лабораторних досліджень необхідна силіконова трубка харчова. Хімічні ємності також забезпечуються комплектом полімерів для оцінки змішування складів та отримання нової сировини.
У медицині. Апарати штучного дихання, крапельниці, респіратори та інше.
У сільське господарство – апарати машинного доїння.
У побуті, де є необхідність, також використовують полімерний абсолютно безпечний продукт (харчовий силікон не виділяє токсинів, рекомендований навіть для виготовлення дитячих товарів).

Укрпромсервіс пропонує купити харчовий силіконовий шланг різного діаметру та технічних характеристик відповідно до необхідної експлуатації замовника. Окрім прозорих трубок, компанія пропонує кольорові – ціна докладно обговорюється.