Шевронні ущільнення гумовотканинні

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

У гідравлічних системах, де присутні регулярні високі тиски до 63 МПа для забезпечення стабільної роботи циліндрів і ходу штоків зі швидкістю до 3 м/с застосовуються шевронні ущільнення гумовотканинні. Це спеціальні манжети з особливою формою профілю, призначені для якіснішого ущільнення та герметизації у складних умовах.

Характеристики товару

Купуючи шевронні ущільнення на тканинній основі, звертайте увагу на гранично допустимі робочі параметри. До цих виробів належать такі параметри:

гранично допустимий робочий тиск трохи більше 630 кгс/см2;
швидкість зворотно-поступальних рухів може досягати 3 м/с;
робочим середовищем може бути вода, мінеральні олії, прісна вода, солона вода, емульсії, нафтопродукти;
гранично допустима температура робочого середовища має перевищувати понад 100 °З.

Всі тканинні вироби виготовляються на основі спеціального матеріалу домістик, що виготовляється згідно з ГОСТ 1104-69. Також може використовуватися бавовняна основа або різні комбіновані тканини з потрібними характеристиками. Використання тканин дозволило суттєво збільшити показники міцності виробу, гарантувавши його стабільну роботу в найрізноманітніших суворих умовах.

Усі шевронні манжети можна поділити на 2 категорії залежно від гранично допустимих робочих температур. До першої відносяться вироби, що експлуатуються до 70 °С, до другої відносяться манжети, що використовуються до 100 °С.

Кільця ущільнювачів у вагонобудуванні використовуються різних діаметрів, що залежить від виду виконуваної роботи і середовища, з яким йому доведеться контактувати.