Рулонне гумове покриття

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Гумове покриття в рулонах купити в Дніпрі – це потреба, яку на 100% закриває наше підприємство УКРПРОМСЕРВІС. Ми виготовляємо продукт з крихти гуми з використанням методу пресування. Такі поверхні є досить міцними та привабливими. Подібні антиковзькі «доріжки» є дуже актуальними в містах. Вони ідеально рівні, мають гарний амортизуючий ефект. Навіть якщо втратити рівновагу і впасти – травма виключена.

Ціна на рулонне гумове покриття для майданчиків: оплата виправдовується

Діти – дуже рухливі та активні істоти. На бетонній або дерев’яній підлозі збиті колінка – гарантовані. М’яка підлога у такому випадку – найкраще рішення. Переваги нашої пропозиції очевидні:

  • Абсолютна екологічність – діти не надихаються шкідливими випарами;
  • Простий і легкий монтаж;
  • Стійкість до механічних пошкоджень;
  • Здатність витримувати перепади температур.

Купити гумове покриття в рулонах Дніпро може для дитячих садочків, шкіл та позашкільних навчальних закладів.

Чому купити рулонне гумове покриття для гаража Дніпро вирішує у нас?

Матеріал дуже гарно переносить перепади температур. Не боїться вологи і не тріскає під сонячним промінням. Укладати таке покриття дуже просто – тут не потрібні особливі навички чи знання. Не доводиться викликати оплачуваних працівників – все можна зробити самостійно.

Догляду вироби не потребують. Вони просто омиваються дощами й продуваються вітрами. Можливе миття, і навіть без миючих засобів.

Наше підприємство у виробництві застосовує перевірену сировину. Вироби мають міцність на розрив та стійкість до ударів. Купити рулонне гумове покриття для гаража дешево Дніпро може лише у нас – не платимо посередникам, і тому продаємо дешевше, ніж конкуренти.

Ціна на рулонне гумове покриття для майданчиків, виправдана багаторічною експлуатацією

Гумова крихта не має великої ваги. Тому навантаження на підлогу мінімальне. Ігрові зони виглядають доглянутими та охайними. Купити рулонне гумове покриття для вулиці Дніпро має найбільший резон – адже тут велика прохідність, і лише міцний матеріал її витримає.

Замовити рулонне гумове покриття від виробника Дніпро може без сезонних перерв – ми працюємо 12 місяців у році. Досвідчені майстри не втомлюються самовдосконалюватися – і ми створюємо для них усі умови.  

Телефонуйте – отримуйте якісні гумові вироби з мінімальною вартістю!

Большим плюсом является то, что покрытие не требовательно в уходе. Благодаря специальной структуре покрытия, грязь и пыль скапливается. Для поддержания его в чистоте, достаточно промывать водой уличную поверхность, можно даже без применения чистящих средств. Кроме того, данный тип полов не боится влажности, после проливного дождя не портится, сохраняет свой вид. Цена на рулонное резиновое покрытие для площадок вполне приемлемая, что также является преимуществом.

Укладка резиновых покрытий: легкость и безопасность

Работы по укладке данного покрытия не требуют особых навыков, поэтому можно самостоятельно укладывать поверхность из резиновой крошки. Большинство спортивных учреждений сегодня используют именно резиновый пол. Также часто применяется при обустройстве частной игровой зоны. Вы можете также купить рулонное резиновое покрытие для гаража дешево Днепр.

Чтобы уложить пол из резиновой крошки, подготавливать основу не обязательно. Поскольку материал отличается легким весом, нагрузки на основу не будет. Можно предварительно утрамбовать основание.

В числе достоинств — возможность частичных ремонтных мероприятий. Если повредится какая-либо часть поверхности, можно заменить участок на новый. Заказать рулонное резиновое покрытие в Днепре вы можете в нашей компании. Положительные отзывы наших клиентов подтверждают длительную эксплуатацию данного материала.