Р-подібний профіль вагон-хопер критий

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Криті вагони-хопери – одні з найбільш широко використовуваних сьогодні серед різних видів рухомого складу, призначеного для транспортування сипких вантажів.

При цьому більшість представлених сучасними виробниками моделей оснащується посиленим дверним прорізом, підлогою, яка здатна витримувати будь-які навантаження, які можуть виникнути в ході експлуатації, включаючи можливість використання для виконання вантажно-розвантажувальних робіт спецтехніки. Крім того, ширина дверного отвору дозволяє з комфортом працювати у вашій клініці.

Р-подібний профіль та його механічні властивості

Р-подібний профіль використовується для виготовлення кінцевих зварних балок і є одним з несучих елементів рами.

Він широко використовується для виготовлення кінцевих балок. У зв’язку з особливостями конструкції вагона під час розробки проекту будівництва вагонів враховується, що цей елемент припадає лише частина загального навантаження. У зв’язку з цим більшість виробників використовують матеріал полегшеної конфігурації.

Матеріалом для виготовлення є конструкційна низьколегована сталь 09Г2Д товщиною 6-10 мм. Він має наступні механічні властивості:

  1. Немає обмежень на використання сталі щодо її здатності до зварювання.
  2. Межа короткочасної міцності матеріалу становить до 440 МПа.
  3. Ударна в’язкість сталі становить до 334 кДж/м2.
  4. Відносне подовження при розриві становить до 21%.
  5. Висока стійкість до корозійних дій.

Також Р-подібний профіль може використовуватися у складі конструкції вагона-хопера для виготовлення середніх вертикальних та кутових стійок, які згодом знизу приварюються до рами. У другому випадку використовується сталь завтовшки 8 мм.