Прокладки для розподільника повітря

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Як відомо, гальмівна система вагонів працює на стиснутому повітрі, тиск якого підтримується на рівні 60 Н/см2 або 6 Атм. Система є дуже складним комплексом, що складається з приймачів повітря і пристроїв, що виробляють його.

Для розподілу повітря система оснащена спеціальними розподільниками повітря, агрегатами, які автоматично перенаправляють повітря до потрібних пневматичних циліндрів. Відповідно, для забезпечення герметичності всіх вузлів пневматичної системи використовуються прокладки, здатні з лишком витримувати тиск істотно більший 6 Атм.

Різновиди гальмівних систем

Головним завданням розподільника повітря є перенаправлення повітря в момент гальмування вагона, зарядки балонів і відпустці. Від якості функціонування цього блоку залежить ефективність та надійність роботи всієї системи у комплексі.

Нині найпоширенішою є система повітряних гальм за принципом Матросова. Її особливість полягає у влаштуванні повітророзподільника. Усього відомо 3 різновиди цих блоків:

  1. №135 (МТЗ-135);
  2. №270-002 (МТЗ-270-002);
  3. №270-005 (МТЗ-270-005).

Спрощена конструкція повітророзподільника включає всього кілька головних вузлів: магістральний, головний, режимний і кран, що перемикає. Всі вони між собою з’єднані за допомогою болтів та прокладок. Вони переважно виготовляються із високоякісної гуми, яка гарантує високу надійність та стабільність роботи автоматичного блоку.