Прокладка гумова 715.45.555-0

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Основною функцією залізничних прокладок є скріплення рейок та шпал, які можуть бути дерев’яними та залізобетонними. Це спеціальні гумотехнічні вироби, які мають високий рівень міцності. Гумова прокладка створює ізоляцію та амортизацію.

Для виготовлення даних прокладок для залізничної галузі використовується синтетичний каучук. Він має хороші властивості, що амортизують. Склади можуть відрізнятися один від одного у різних моделях. Від цього залежить властивості гумових прокладок. У середньому, температурний діапазон експлуатації становить -60…+60 градусів за Цельсієм.

Навіщо використовуються?

До основних функцій гумових прокладок можна віднести:

  • ізолювання шпал від рейок;
  • зниження динамічних навантажень зі шпал під час проїзду поїзда;
  • запобігання зсуву рейок у поздовжній площині;
  • амортизація всієї конструкції;
  • захист шпал від зношування.

Вироби є універсальними і можуть закладатися між усіма типами рейок та шпал. Головне щоб вони підходили за розміром.

Прокладка під рейки

Даний тип виробів служить для закладання між підошвою рейки та шпалою. Кріплення прокладання здійснюється до рейок. З її допомогою можна збільшити поздовжню стійкість конструкції, оскільки при повішених навантаженнях, коли зверху проходить залізничний транспорт, прокладка пом’якшуватиме їх вплив.

Цей тип гумотехнічних виробів встановлюється між шпалою та підкладкою. Воно підвищує поздовжній опір конструкції та захищає від усунення деталей. Високі ізоляційні властивості дозволяють прослужити досить тривалий період. Для кожного виду шпал можуть знадобитися свої різновиди прокладок, що враховують особливості кріплення.