Прокладка для вікон

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

При проектуванні залізничного транспорту та складів метрополітену особлива увага приділяється їх комплектації ущільнювачами – прокладки для вікон найефективніші у питанні захисту приміщення вагона чи тепловоза від зайвого шуму, втрат тепла, проникнення вологи, опадів.

При цьому з використанням прокладок для вікон, здатних витримувати перепади температур, механічні навантаження, деформації, забезпечується суттєве продовження терміну експлуатації всієї віконної конструкції.

Додатковими перевагами є мінімальні вимоги виробів у догляді, доступна вартість, термін служби від 5 років. Найчастіше для успішної реалізації перерахованих переваг використовуються прокладки, виготовлені з гумової суміші на основі каучуку.

До складу додається газова сажа, яка при незмінно високій пружності та гнучкості матеріалу забезпечує підвищення міцності готового виробу. Температурний діапазон дозволяє використовувати вироби у будь-якій кліматичній зоні.

Як продовжити термін служби ущільнювальної прокладки вікна?

Рекомендується проводити обслуговування віконних вузлів, механізмів та комплектуючих із періодичністю у півроку. При цьому необхідно видаляти пил, що накопичився, і бруд з поверхні, наносити на неї після цього силіконовмісне мастило (як варіант, можна використовувати для цих цілей гліцерин).

При появі тріщин, механічних пошкоджень прокладки потрібно замінити. Роботи займають мінімум часу та не вимагають спеціальних навичок чи досвіду. За умови забезпечення належного догляду, використання прокладок відповідно до рекомендацій виробника, матеріал протягом усього терміну експлуатації зберігатиме всі свої технічні характеристики та властивості.