Профіль Ущільнення тип ТЕ

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Ущільнення типу ТЕ використовують при комплектації дверей у пасажирських вагонах, електровозах, тепловозах. Їх основною функцією є герметичність примикання, перекриття щілин, які утворюються через вібрації, люфт, що виникає під час руху рухомого складу.

Крім того, щільне закриття дверей суттєво продовжує термін їхньої служби, тому що виключаються зайві механічні навантаження, пов’язані з відсутністю фіксації дверей.

Основні функції профілю ТЕ

  1. За рахунок герметичності примикання забезпечується відсутність протягів, тепло- та шумоізоляція внутрішнього простору тепловоза чи вагона.
  2. Збереження всіх технічних характеристик виробу за умов перепадів температур. Експлуатація можлива при -30+60°С.
  3. Каучукова гума відповідає найсуворішим санітарним та гігієнічним нормам, тому практично не має обмежень у застосуванні.
  4. Полотно дверей не примерзне до інших конструкцій.
  5. Забезпечується гідроізоляція внутрішніх приміщень, щоб запобігти проникненню всередину опадів, вологи, пари.
  6. Гума забезпечує високий рівень міцності, стійкості до деформацій, механічних навантажень. При цьому виріб зберігає свою первинну форму.
  7. Зниження інтенсивності зношування прилеглих до дверей конструкцій та оздоблювальних матеріалів. За відсутності профілю всі удари при відкриванні або закриванні дверей будуть призводити до утворення сколів, тріщин, виходу з ладу фурнітури.

Вибір ущільнювача типу ТЕ визначається габаритними характеристиками виробу та його показники. Показником якості готового виробу є наявність у нього відповідного сертифіката, а й зовнішні показники. Одним з основних з них стане однорідність кольору та фактури поверхні профілю.