Профіль пустотілий кільцевий на мінераловоз

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Мінераловози є криті спеціалізовані вагони вантажопідйомністю 70 т з обсягом кузова до 81 м3. Склади цієї категорії призначені для безтарного перевезення матеріалів, які мають сипучу порошкову, кристалічну, гранульовану, крупнозернисту структуру.

Для того, щоб забезпечити стабільність характеристик матеріалів, що використовуються для виготовлення вагонів, застосовуються матеріали спеціалізованих елементів конструкції.

Характеристики порожнистого кільцевого профілю для мінераловозів

Порожнистий профіль з круглим перетином виготовляється з латуні (сплав Л63). Матеріал виділяється серед інших сплавів такими властивостями:

  • висока стійкість до корозійних процесів;
  • несприйнятливість до агресивних хімічних впливів, що є важливою для роботи в умовах постійного контакту з мінеральними добривами;
  • здатність довго працювати з постійними технічними та експлуатаційними характеристиками незалежно від інтенсивності використання;
  • вироби герметичні;
  • можливість використання будь-яких видів механічної обробки, паяння та зварювання під час виготовлення мінераловозів.

Залежно від технології виробництва профілю може використовуватися труба холоднокатаного, тягнутого, пресованого виконання.

На поверхні кільцевого профілю відповідно до вимог профільного ГОСТ 494-90 не допускається наявність на внутрішній або зовнішній поверхні виробу полон, раковин, тріщин, розшарування, бульбашок.

Одним із важливих критеріїв якості, що визначає можливість використання матеріалу для виготовлення критих вагонів для перевезення мінеральних добрив, є його випробування на сплющування. За умови, що тестування проведено успішно, допускається наявність поверхні слідів шва.